- دسته‌بندی نشده

اطلاعتی راجع به مینی‌گیم‌های بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

اطلاعتی راجع به مینی‌گیم‌های بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 در جریان رویداد E3 2019 مشخص شد. حال طی خبر جدیدی که از سوی استودیوی جاه‌طلب سی دی پراجکت رد (CD Project Red)، منتشر شده است، این بازی شما را با مینی‌گیم‌های جذاب خود، تا مدت‌ها سرگرم خواهد کرد.

مینی‌گیم‌های بازی Cyberpunk 2077 مدت‌ زمان زیادی افزون بر روابط عاشقانه و تلاش‌های بی‌وقفه برای به دست‌آوردن ارودلار (Eurodollars) ، وقت شما را پر خواهد کرد. اگرچه استودیوی سی دی پراجکت رد، در نمایش تریلر از گیم‌پلی بازی نقش‌آفرینی جدید خود محتاطانه عمل می‌کند اما این استودیو این اجازه را به تعدادی از کارکنان خود داده است تا پاسخگوی سوالات طرفدارن از بازی Cyberpunk 2077 باشند. یکی از این سوال‌ها راجع به نوع مینی‌گیم‌های موجود در این بازی بود که بازی‌بازن قادر به تجربه‌ی آن‌ها هستند. به نظر می‌رسد که در این بازی راه‌های بسیار متنوعی برای ساعت‌ها سرگرم شدن وجود دارد.

طراح ارشد مراحل بازی Cyberpunk 2077، آقای مایلز تاست (Miles Tost)، گسترش این موضوع را با توضیح در مورد چگونگی کارکرد مینی‌گیم هک در این بازی، شروع می‌کند. نگران نباشید، این یک مینی‌گیم بیهوده برای تزئین جهان این بازی نیست؛ «تا یافتن نقطه‌ی مورد نظر با thumbsticks بازی کنید.» آقای تاست به این نکته اشاره کرد که مینی‌گیم هک بازی Cyberpunk 2077، روند فروپاشی سیستم‌ها را بیش‎تر به چالش خواهد کشید و به راه‌اندازی دوباره‌ی آن‌ها پاداش خواهد داد. درست مثل راه‌اندازی یک کامپیوتر! هاا؟!

آقای تاست راجع به این مینی‌گیم می‌گوید:

چیز جالب در مورد این مینی‌گیم این است که این یک چیز دو مقداره نیست. این ارتباط زیادی با موفقیت یا شکست و یا اینکه تا چه حد در این امر پیروز هستید ندارد. فانتزی پنهان شده در نهاد آن، حضور شما در فرایند هک کردن است. از شبکه‌ی ارتباطی فعلی که در حال هک آن هستید کنترل بیش‌تری به دست می‌آورید و آن به صورت پاداش‌های اضافه، بالای هدف‌های اصلی شما (Main Objective) نمایان و یا به صفحه‌ی آیتم‌های شما (Inventory) اضافه می‌شود.

با توجه به سبک بازی شما هک کردن، همچون انگشت اشاره می‌تواند برای شخصیت شما دارای اهمیت بسیاری باشد. این به شما اجازه می‌دهد تا از مانع دور شده و به طور مستقیم باعث آشفتگی رقیبان cyber-enhanced خود شوید. اگر بعد از دیدن تعداد زیادی از مجریان قانون مهارت تیراندازی شما فرسوده شد نگران نباشید زیرا مینی‌گیم دیگری به شما اجازه می‌دهد تا برای تمرین با ویلسون (Wilson) اسلحه‌ساز، به محدوده‌ی تیراندازی بروید.

وی ادامه داد:

یکی دیگر از کارهایی که ممکن است در این بازی انجام دهید (چون که وسایل نقلیه نقش بسیار مهمی را در بازی ما ایفا می‌کنند و شما در شهر Night City هستید، شهر نئون) شرکت کردن در فعالیت‌های جذاب مسابقات اتومبیل‌رانی است. بنابراین شما قادر خواهید بود تا با اتومبیل خود در سراسر این شهر مسابقه دهید.

ما در آخرین تریلر گیم‌پلی منتشر شده از این بازی، لحظه‌ای از موتور سواری را در دید اول‌‌ شخص دیدیم اما آقای تاست راجع به مسابقات موتورسواری چیزی نگفت.

طراح ارشد مراحل بازی Cyberpunk 2077، جزئیات بیش‌تری از مینی‌گیم‌ها ارائه می‌دهد:

من نمی‌دانم که شما اولین تریلری که ما از این بازی منتشر کردیم را به یاد می‌آورید یا نه، در آن تریلر شاهد شکسته شدن استخوان‌های یک مرد ژیگول به دستان این ربات بودیم. بنابراین شما می‌توانید در یک مینی‌گیم واقعی بوکس به مبارزه بپردازید. این شبیه مجموعه‌ای از مسابقات است که می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید.

به نظر می‌رسد که این مینی‌گیم‌ها جدا از ماموریت‌های داستانی و فرعی، برای سرگرم نگه داشتن ما به مدت طولانی کافی هستند. با این حال، توسعه‌دهندگان هنوز فهرست جامعی از مینی‌گیم‌های بازی Cyberpunk 2077 ارائه نداده‌اند. بنابراین اگر هنوز به تکرار قصه‌ی Gwent و بازی Witcher 3 امیدوار هستید پس از رویای خود راجع به این قضیه دست نکشید. بازی‌بازان مشتاق می‌توانند بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 را در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی خود تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *