- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدید در رابطه با بسته‌ی الحاقی Knigdom Hearts III در دسترس قرار گرفت

اطلاعات جدید در رابطه با بسته‌ی الحاقی Knigdom Hearts III در دسترس قرار گرفت

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره Kingdom Hearts III در ۵ بهمن سال ۹۸ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹) در دسترس بازی‌بازان و همچنین طرفداران این مجموعه‌ی محبوب قرار گرفت. پس از این عرضه، شایعاتی در رابطه با بسته‌ی‌های الحاقی این عنوان به گوش رسید. حال تتسویا نومورا (Tetsuya Namura)، دستیار کارگردان Kingdom Hearts III، اطلاعاتی را در رابطه با بسته‌ی الحاقی پیش‌روی این اثر به اشتراک گذاشت.

بر اساس اطلاعاتی که توسط نامورا ارائه گشت، شاهد سناریو‌ها و همچنین باس‌های بسیاری در این بسته‌ی الحاقی هستیم. همچنین امکان انتخاب شخصیت‌های بیشتری‌ هم برای پیش‌برد مراحل در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد که البته بعضی از این شخصیت‌ها، پس از اتمام مراحل اصلی این بسته‌ی الحاقی در دسترس قرار می‌گیرند.

البته انتخاب این شخصیت‌ها خود می‌تواند تغییراتی را در سناریو، دیالوگ‌ها و برخی وقایع جدید در هر مرحله ایجاد کند که باعث می‌شود تا بازی همچنان ارزش تکرار بالایی داشته و علاوه بر آن، تکراری نشود.

نامورا توضیح داد که در حال حاضر هیچ تاریخ را برای عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی تعیین نکرده‌اند و همچنین علاقه‌ای هم ندارند تا عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی با عرضه‌ی Final Fantasy VII Remake که در اسفند ۹۷ (مارس ۲۰۲۰) در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد، تداخل داشته باشد. با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که بسته‌ی الحاقی مذکور در تابستان سال ۲۰۲۰ در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد.

بر اساس شایعاتی هم که حول محور این محتوای اضافه به گوش رسیده است، ما شاهد ترکیب مراحل نسخه‌های پیشین مجموعه‌ی Kingdom Hearts با آخرین شماره عرضه شده این سری هستیم. به هر حال زمان زیادی تا انتشار این بسته‌ی الاقی باقی مانده و در حال حاضر نمی‌توان نظر قطعی در رابطه با برنامه‌‌های اسکوئر انیکس (Square Enix) برای Kingdom Hearts III داد.

عنوان Kingdom Hearts III در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار دارد. در ادامه شما را دعوت مطالعه‌ی نقد و بررسی این اثر زیبا با نام جشن در سرزمین رویاها دعوت می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *