- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد

Antishnaps یکی از کاربران معروف یوتیوب، به تازگی یک مصاحبه‌ی ویدئویی با سازندگان بازی S.T.A.L.K.E.R. 2، یعنی استودیوی جی اس سی گیم‌ورلد (GSC GameWorld) به اشتراک گذاشته است.

در این مصاحبه این استودیو اطلاعات جدیدی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر کرد، با این حال همچنان تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نشده است. این استودیو تایید کرد که بازی دارای حالت بتل رویال نخواهد بود. در حالی که امروزه اغلب سازندگان از این حالت چندنفره در بازی هایشان استفاده می‌کنند، اما با این حال استودیوی جی اس سی گیم‌ورلد علاقه‌ای به اضافه کردن آن به S.T.A.L.K.E.R. 2 ندارد. همچنین سازندگان تایید کردند که برنامه‌ای برای اضافه کردن پشتیبانی از VR در این بازی ندارند.

S.T.A.L.K.E.R. 2 از عناصر و اتمسفر اصلی سه نسخه‌ی قبلی این سری یعنی Shadow of Chernobyl, Clear Sky و Call of Pripyat الهام گرفته است. هدف سازندگان ساخت یک عنوان بسیار اتمسفریک، همانند نسخه‌های قبلی است.

علاوه بر این، تیم سازنده جدیدترین و بهترین فناوری موجود را که باعث می‌شود بازی واقعا مدرن به نظر برسد، هدف قرار داده است. هرچند این استودیو تاکنون صحبتی در مورد اینکه بازی از حالت Photo Mode و تکنیک Ray Tracing پشتیبانی میکند، نکرده است.

همچنین سازندگان در حال کار برروی ابزارهای ماد هستند تا اینکه Modder ها نیز در زمان عرضه‌ی بازی بتوانند محتوای جدیدی برای آن بسازند و اضافه کنند.

در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی برای بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 تعیین نشده است، اما انتظار می‌رود این عنوان در بهترین حالت در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *