- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی از بازی Elden Ring منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Elden Ring منتشر شد

در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در E3 2019، بازی Elden Ring با نمایش تریلری معرفی گردید. این عنوان با همکاری استودیوی فرام سافتور (From Software) و جرج آر.آر. مارتین نویسنده‌ی رمان مشهور رمان نغمه‌ی یخ و آتش ساخته می‌شود.

آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) رییس استودیوی فرام سافتور، در گفتگو با وب سایت خبری Xbox Wire توضیحاتی در مورد بازی Elden Ring ارائه داده است. به عنوان یک بازی فانتزی کلاسیک، روند توسعه‌ی Elden Ring پس از انتشار آخرین بسته‌ی الحاقی بازی Dark Souls 3 آغاز شد. بر خلاف آخرین ساخته‌ی فرام سافتور یعنی بازی Sekiro: Shadows Die Twice، در Elden Ring تمرکز بیشتری برروی المان‌های نقش‌آفرینی شده است.

میازاکی در مورد مبارزات بازی اظهار داشت:

ما نسبت به لذت بردن بازی‌بازان برای غلبه بر چالش‌هایی که در بازی تجربه می‌کنند، اهمیت می‌دهیم و این همان چیزی است که در دیگر عناوین ما نیز وجود دارد. من معتقدم این بازی یک تجربه‌ی رضایت‌بخش خواهد بود. انواع مختلفی از سلاح‌ها، جادوها و روش‌های دیگر برای مقابله با دشمنان بازی وجود دارند.

در حقیقت، میازاکی معتقد است که Elden Ring در مقایسه با سری Dark Souls، برای بازی‌بازان تنوع بیشتری را برای غلبه بر چالش‌ها فراهم می‌کند و آن‌ها می‌توانند تاکتیک‌های خود را هنگامی که با دشمنان روبه‌رو می‌شوند، بسنجند.

Elden Ring یک بازی جهان باز همراه با قلعه‌های بزرگ خواهد بود.

وی ادامه داد:

من باید بگویم که بزرگترین تفاوت در این بازی نسبت به ساختههای‌ قبلی، جهان باز بودن آن است. به همین دلیل، وسعت جهان بازی و داستان آن، به مانند عمق و آزادی عمل در اکتشاف و جستجو در آن به طرز چشمگیری افزایش یافته است. بدون شک بزرگترین عنوان ما با توجه به وسعت آن، منحصر به فرد است.

همچنین در بازی، قابلیت‌های شخصی سازی کاراکتر و باس‌فایت‌های گوناگون وجود دارد. میازاکی یکی از باس‌های بازی را “وحشتناک” توصیف کرده است. همچنین وی در مورد همکاری با جرج آر.آر. مارتین صحبت کرد و خود را یکی از طرفداران کارهای او نامید. وی اعلام کرد در ابتدا انتظار نداشت مارتین این پروژه را قبول کند.

ناشر بازی Elden Ring شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) است. این عنوان قرار است برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و نیز پلتفرم رایانه‌های‌ شخصی عرضه شود. تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *