- دسته‌بندی نشده

استودیوی پلاتینیوم گیمز چند عنوان معرفی نشده در دست ساخت دارد

استودیوی پلاتینیوم گیمز چند عنوان معرفی نشده در دست ساخت دارد

استودیوی پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) شهرت خود را به عنوان یک استودیوی پرکار با کار کردن برروی پروژه‌های متعدد با برخی تغییرات باورنکردنی بدست آورده است. آن ها در طول یک سال گذشته سکوت کرده بودند اما ممکن است این سکوت به زودی شکسته شود. نه تنها به این دلیل که رویداد E3 2019 نزدیک است، بلکه به نظر ‌می‌رسد این استودیو چند بازی معرفی نشده در دست ساخت دارد.

در طی کنفرانسی در شهر Kyoto ژاپن، آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba) تهیه‌کننده‌ی اجرایی پلاتینیوم گیمز و تاکاهیسا تائورا (Takahisa Taura) کارگردان بازی Astral Chain در مورد فلسفه‌ و علاقه‌ی این شرکت در کار برروی IPهای جدید و اینکه چگونه آن‌ها تلاش می‌کنند شور و شوق را در بسیاری از پروژه‌ها حفظ کنند، صحبت کردند. با این حال، اینابا از گفتن بخش بزرگی از اطلاعات صرف نظر کرد و تنها اشاره کرد که این استودیو چند عنوان معرفی نشده در دست توسعه دارد که تا به حال معرفی نشده‌اند.

در حال حاضر استودیوی پلاتینیوم گیمز سه عنوان تایید شده در دست ساخت دارد: بازی Astral Chain که در تاریخ ۸ شهریورماه ۱۳۹۸ (۳۰ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. بازی بعدی Bayonetta 3 است که در تاریخی نامشخص برروی نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. و در نهایت بازی Babylon Falls که در اواخر سال ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این شرکت همیشه پروژه‌های چندگانه را پیگیری می‌کند، اما به نظر می‌رسد که این بار حتی بیشتر از گذشته پروژه دارند.

انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیشتری از این بازی‌ها منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *