- دسته‌بندی نشده

استودیوی سازنده‌ی بازی The Sinking City از قرارداد انحصاری با فروشگاه اپیک گیمز می‌گوید

استودیوی سازنده‌ی بازی The Sinking City از قرارداد انحصاری با فروشگاه اپیک گیمز می‌گوید

برای برخی از بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی، موضوع قراردادهای انحصاری فروشگاه اپیک گیمز با ناشران به یک مسئله‌ی مهم و البته ناامیدکننده تبدیل شده است. در این چند وقت بسیاری از سازندگان و ناشران بازی تصمیم گرفتند برای انتشار بازی های خود برروی پلتفرم رایانه های شخصی قراردادی به صورت انحصاری زمانی با شرکت اپیک گیمز (Epic Games) و فروشگاه آن ببندند. بازی The Sinking City، ساخته ی استودیوی فراگورز (Frogwares)، یکی دیگر از عناوینی است که به صورت انحصاری زمانی برروی فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شود.

آقای سرگی اوگانسیان (Sergey Oganesyan)، از استودیوی فراگورز، به تازگی در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Twinfinite، توضیحاتی در مورد بازی، از بسته‌ی الحاقی برای آن و تایید نسخه‌ی نینتندو سوییچ ارائه داده است. هنگامی که از وی در مورد قرارداد با فروشگاه اپیک گیمز سوال شد، وی رک و بی پرده صحبت کرد. اوگانسیان گفت که کاملا واکنش‌ها، ناراحتی و ناامیدی برخی از طرفداران را درک می‌کند. با این حال، وی یادآوری کرد که استودیوی فراگورز یک سازنده‌ی متوسط است و اشاره کرد که این قرارداد یک معامله‌ی مالی مناسب برای آینده‌ی این استودیو بوده است.

وی اظهار داشت:

ما مردم را با این تصمیم ناامید کرده‌ایم. حتی در مورد این تصمیم مردم را بسیار عصبانی کردیم. ما مشخصا افرادی داریم که با این تصمیم موافق بودند. ما در صفحه‌ی فیس‌بوک وکانال یوتیوب نظراتی از افرادی دریافت می‌کنیم که به دلیل اینکه قادر نیستند در این سال بازی را از فروشگاه مورد علاقه‌ی خود تهیه کنند و انجام دهند، ناراحت هستند. ما این ناامیدی را درک می‌کنیم. در عین حال، از بازی‌بازان می‌خواهم درک کنند که ما باید این تصمیم مهم را برای آینده‌ی خودمان، به عنوان یک استودیوی سازنده اتخاذ می‌کردیم. بنابراین این یک پیشرفت بزرگی برای ما است تا بتوانیم بازی های بیشتری برروی پلتفرم‌های مختلف بسازیم. اما بله، من این ناامیدی را درک می‌کنم.

بازی The Sinking City در تاریخ ۶ تیرماه ۱۳۹۸ (۲۷ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نیز پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ نیز در اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *