- دسته‌بندی نشده

از تصاویر روی جلد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی شد

از تصاویر روی جلد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی شد

کم‌تر از دو روز تا نمایش بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باقی مانده است. در کنار نمایش اختصاصی این بازی در جریان مراسم EA Play، شرکت مایکروسافت نیز حضور این عنوان مورد انتظار در کنفرانس خود را تایید کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی ریسپاون (Respawn Entertainment) نتوانسته‌اند تا مراسم E3 منتظر بمانند.

شرکت الکترونیک آرتس امروز از تصویر روی جلد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی کرده است. در مرکز تصویر روی جلد نسخه‌ی استاندارد این بازی، شخصیت اصلی داستان یعنی کل کستیس (Cal Kestis) در حالی که شمشیر نوری (Lightsaber) خود را در دست دارد دیده می‌شود. اطراف کل را شخصیت‌هایی احاطه کرده‌اند که اکثر آن‌ها را در جریان رونمایی رسمی از بازی دیده بودیم.

در دومین تصویر منتشر شده، نمایی متفاوت از کل کستیس را می‌بینیم که در حالی که شمشیر نوری خود را در دست دارد، به دور دست خیره شده است. دو تصویر منتشر شده تفاوت بسیار زیادی دارند ولی تصویر نسخه‌‎ی استاندارد بازی با توجه به شباهت زیادی که به پوستر فیلم‌های کلاسیک و قدیمی سری دارد، می‌تواند برای هواداران جذاب‌تر باشد.

شما می‌توانید هر دو تصویر یاد شده را در انتهای این مطلب مشاهده کنید. بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. مطالعه‌ی مقاله‌ی «پیش به سوی E3 2019» با محوریت این بازی برای هواداران خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *