- دسته‌بندی نشده

احتمال کنسل شدن روند توسعه‌ی Fortnite در گذشته وجود داشت

احتمال کنسل شدن روند توسعه‌ی Fortnite در گذشته وجود داشت

طی جدیدترین مصاحبه‌ای که با راد فرگوسن (Rod Fergusson)، کارگردان مجموعه‌ی Gears Of War صورت گرفت، وی توضیحاتی را در رابطه با تصمیم خود و سرنوشت عنوان محبوب Fortnite ارائه داد.

بازی Fortnite از زمان عرضه‌ی خود تا به این حال، شاهد تغییرات و تکامل بسیاری بوده است. این اثر از یک بازی شوتر سوم شخص زامبی محور با گیم‌پلی چند نفره همراه با یک سیستم پیشرفت زجر آور که در سال ۲۰۱۱ معرفی شد، در سال ۲۰۱۷ و با اضافه شدن بخش بتل رویال، تبدیل به یک بازی محبوب و پخته شد.

حال راد فرگوسن، کارگردان مجموعه‌ی Gear Of War و سرپرست سابق استودیوی اپیک گیمز (Epic Games)، توضیح داد که اگر همچنان در استودیوی اپیک گیمز حضور می‌داشت، شاید هرگز شاهد عرضه‌ی عنوان Fortnite نمی‌شدیم.

اگر من همچنان در اپیک گیمز باقی می‌ماندم، شاید بازی Fortnite کنسل می‌گشت. حتی در دوران حضور خود در این استودیو نیز به کنسل شدن پروسه‌ی توسعه‌ی Fortnite نزدیک شدیم.

وی افزود:

از نظر من، در آن زمان، بازی Fortnite تنها یک پروژه‌ی خام بود که چالش‌های بسیاری را نیز در بر خود داشت. این بازی استانداردهایی را که من در ذهن داشتم را دارا نبود و تنها باعث می‌شد تا تیم سازنده از هدف اصلی خود که ساخت مجموعه‌ی Gears Of War و توسعه‌ی عنوان Paragon بود، فاصله بگیرد. همچنین Fortnite در آن زمان، ارزش سرمایه گذاری بالایی نیز نداشت.

راد فرگوسن در سال ۲۰۱۲، اپیک گیمز را به مقصد ۲کی گیمز بوستون (۲K Games Boston) ترک کرد و در سال ۲۰۱۴ نیز به استودیوی کوالیشن (Coalition) و استودیوی اکس‌باکس پیوست تا دوباره تمرکز خود را برروی مجموعه‌ی Gears Of War معطوف کند. همچنین وی توضیح داد که بسیار نسبت به موفقیت Fortnite خرسند است و اگر در استودیوی اپیک گیمز باقی می‌ماند، شاید پروژه‌ی Fortnite: Save The World و Fortnite: Battle Royal هرگز به اتمام نمی‌رسیدند و شاهد این عنوان جذاب نمی‌بودیم.

Fortnite در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم‌های رایانه‌ی شخصی و تلفن‌های هوشمند قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *