- دسته‌بندی نشده

احتمال معرفی Judge Dredd در E3 2019

احتمال معرفی Judge Dredd در E3 2019

توسعه‌ دهنده‌ی سری Sniper Elite، استودیوی ربلیون (Rebellion)، اعلام کرد که قصد دارد عنوان جدیدی را در E3 2019 به نمایش بگذارد که بنا بر احتمالاتی، به نظر می‌رسد که عنوان مورد نظر، اقتباسی از سری کمیک‌های محبوب و قدیمی Judge Dredd باشد.

بر اساس گزارشی جدید، استودیوی ربلیون قصد دارد تا در کنفرانس PC Gaming Show که در تاریخ ۲۰ خرداد ۹۸ (۱۰ ژوئن ۲۰۱۹) برگزار می‌گردد، عنوان جدیدی را معرفی کند. با توجه به معرفی دو عنوان Evil Genius 2 و Sniper Elite VR توسط این شرکت بریتانیایی، به نظر می‌رسد که شاهد معرفی آی پی جدیدی از سوی این استودیو باشیم.

ربلیون صاحب امتیاز ساخت بازی از مجموعه‌ کتاب‌های مصور ۲۰۰۰ AD است که مجموعه داستان‌های Judge Dredd نیز در زیر مجموعه‌ی سری AD 2000 قرار می‌گیرند. با توجه به موضوع حق امتیاز ساخت بازی از این سری کتاب مصور و همچنین صحبت‌های رئیس این استودیوی بریتانیایی در سال ۲۰۱۷ حول محور استفاده از حق امتیاز استودیو در ساخت سری بازی از مجموعه‌ی AD 2000، می‌توان در نظر گرفت‌ که این استودیو قصد عرضه‌ی یک بازی از روی سری محبوب Judge Dredd را دارد.

جیسون کینگزلی (Jason Kingsley)، در سال گذشته نیز اعلام کرده بود که احتمال دارد تا ما عنوانی از سری کمیک AD 2000 را طی سال‌های آتی مشاهده کنیم.

در هر صورت هیچ اطلاعات رسمی از نام و سبک بازی جدید استودیوی ربلیون در دسترس قرار ندارد و تا زمان کنفرانس PC Gaming Show در تاریخ ۲۰ خرداد باید صبر کنیم. این احتمال نیز وجود دارد که این استودیو از نسخه‌ی پنجم سری Sniper Elite و یا حتی نسخه‌ی جدیدی از سری Sniper Elite Nazi Zombie Army رونمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *