- دسته‌بندی نشده

احتمال معرفی نسخه‌ی جدید Saint Row در E3 2019

احتمال معرفی نسخه‌ی جدید Saint Row در E3 2019

ماه گذشته استودیوی والیژن (Volition)، سازنده‌ی سری Saint Row، اعلام کرد که خبرهای خوشی برای این مجموعه در راه است، حال این استودیو طی انتشار توییتی مرموز آتش شایعات حول محور نسخه‌ی جدیدی Saint Row شعله‌ورتر از گذشته کرد.

حدود ۶ سال از عرضه‌ی آخرین نسخه از سری Saint Row می‌گذرد و طی این چند سال نیز تنها شاهد عرضه‌ی نسخه‌های پورت شده‌ی این مجموعه برای کنسول‌های نسل هشتم بوده‌ایم. البته استودیوی والیژن در سال ۲۰۱۷ عنوان نسبتا متوسط Agents of Mayhem را عرضه کرد که در واقع ادامه‌ی معنوی سری Saint Row به حساب می‌آمد. حال این استودیو طی انتشار توییتی برروی صفحه‌ی اصلی این عنوان، باعث شد تا آتش گمانه‌زنی‌ها در رابطه با معرفی نسخه‌ی جدید Saint Row داغ‌تر شود.

با توجه به شایعات گذشته و همچنین انتشار این توییت نزدیک به E3 2019، می‌توان احتمال داد که نسخه‌ی جدید این مجموعه طی کنفرانس شرکت مایکروسافت معرفی می‌گردد. در هفته‌ی گذشته نیز شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) اعلام کرده بود که در E3 2019 دو نسخه‌ی جدید از عناوین قدیمی و محبوب خود را معرفی خواهد کرد. اگر این شرکت شخصا تصمیم به انتشار این عنوان بگیرد، می‌توان گفت که وضعیت یکی از دو بازی مورد نظر مشخص شده است.

طبق شایعات، نسخه‌ی جدید سری Saint Row با توجه به اتفاقات قسمت چهارم، یک ریبوت خواهد بود و سری را به حال و هوای قسمت دوم و سوم باز می‌گرداند. قبل از عرضه‌ی Agents of Mayhem این استودیو قصد ساخت نسخه‌ی دوم این عنوان را داشته اما با توجه به شکست این بازی، احتمالا استودیوی والیژن تصمیم به ساخت نسخه‌ی جدید Saint Row گرفته است.

ماه گذشته استودیوی دیپ سیلور (Deep Silver) اعلام کرده بود که قطعا ما نسخه‌ی جدیدی از سری Saint Row را خواهیم دید اما اطلاعات بیشتری در رابطه با زمان معرفی آن و همچنین پلتفرم‌های مقصد این عنوان ارائه نداد. آیا این عنوان در E3 2019 معرفی می‌شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *