- دسته‌بندی نشده

آواتارهایی جذاب به دارندگان تروفی پلاتینیوم God of War از طرف سونی اهدا می‌شود

آواتارهایی جذاب به دارندگان تروفی پلاتینیوم God of War از طرف سونی اهدا می‌شود

اکنون بازی‌بازانی که تروفی پلاتینیوم بازی God of War را بدست آورده‌اند، می‌توانند ادای احترامی نمادین را به واسطه‌ی آواتارهایی که سونی به آن‌ها هدیه داده است، انجام دهند.

به تازگی مشخص شده است که سونی به افرادی که تروفی پلاتینیوم بازی God of War را کسب کرده‌اند، آواتارهایی از همین جنس را هدیه می‌دهد. اگر از شکارچیان تروفی هستید، قطعا این بازی می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد؛ گذشته از دریافت آواتار پلاتینیوم از طرف سونی، کسب این تروفی در God of War برخلاف بسیاری از دیگر بازی‌ها نه تنها کسل‌کننده نیست، بلکه بسیار جذاب است و باعث می‌شود تا نقطه‌ به نقطه‌ی محیط بزرگ این بازی را کاوش کنید.

پک آواتار مذکور شامل ۱۱ آواتار پلاتینیوم می‌شود که هر کدام نمایان‌گر یکی از شخصیت‌های اصلی بازی God of War هستند. در صورتی که شما در این بازی تروفی پلاتینیوم را کسب کرده باشید، ایمیلی از طرف پلی‌استیشن دریافت خواهید کرد که به شما کدی را ارائه می‌دهد، با وارد کردن این کد در کنسولتان می‌توانید از پک آواتارها لذت ببرید.

این مورد، اولین باری نیست که سونی به بازیکنانی که تروفی‌ پلاتینیوم بازی‌های انحصاری را کسب می‌کنند جایزه می‌دهد؛ پیش از این نیز این امر را در رابطه با بازی‌هایی همچون Horizon Zero Dawn و Spider-Man مشاهده کرده بودیم.

بازی God of War هم اکنون به صورت انحصاری در اختیار کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی آن تحت عنوان « خدای جنگ یا خدای نسل هشتم؟! | نقد و بررسی بازی God of War» که به قلم «سعید آقابابایی» است را از این نشانی مطالعه کنید. همچنین مستندی از روند ساخت این بازی تهیه شده است که شما می‌توانید آن را در این نشانی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *