- دسته‌بندی نشده

۱۴ بازی فرست پارتی در مراسم شرکت مایکروسافت در E3 حضور خواهند داشت

۱۴ بازی فرست پارتی در مراسم شرکت مایکروسافت در E3 حضور خواهند داشت

به نظر می‌رسد با گذشت هر ساعت و نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم E3 امسال، اطلاعات جدیدی از برنامه‌ی شرکت‌های مختلف برای این مراسم منتشر می‌شود. جدیدترین خبر منتشر شده به برنامه‌ی شرکت مایکروسافت و آن‌چه که این شرکت برای ما کنار گذاشته است، مربوط می‌شود.

آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) با انتشار یک پیام جدید در حساب توییتر خود اطلاعات جدیدی از مراسم شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 امسال را در اختیار هواداران قرار داده است. به گفته‌ی آقای اسپنسر، تیم شرکت مایکروسافت جلسه‌ی تمرینی امروز خود برای مراسم E3 را به پایان رسانده‌اند که در آن ۱۴ بازی فرست پارتی مختلف برای نمایش به هواداران وجود داشته است.

ما ۱۴ بازی از مجموعه عناوین استودیوهای ایکس‌باکس را برای نمایش در مراسم امسال در نظر گرفته‌ایم. این بیشترین تعداد عناوین فرست پارتی ما در یک نمایشگاه است.

با توجه به تعداد بالای استودیوهای خریداری شده در یک سال گذشته توسط شرکت مایکروسافت، حضور این تعداد بازی در مراسم E3 امسال دور از انتظار نبود. عناوین بسیاری وجود دارند که یا حضورشان رسما تایید شده و یا احتمال حضور آن‌ها در مراسم امسال بسیار بالا است. از میان این بازی‌ها می‌توان به Gears 5، Halo Infinite، Gears Tactics و سری Forza اشاره کرد. با این حال، با توجه به این که بسیاری از استودیوهای خریداری شده توسط شرکت مایکروسافت برروی پروژه‌های معرفی نشده کار می‎کنند، رونمایی از برخی از این بازی‌ها در جریان مراسم E3 دور از انتظار نیست.

با وجود حضور عناوین فرست پارتی و انحصاری مختلف، ناشرانی که می‌خواهند از غیبت شرکت سونی تمام استفاده را ببرند و شایعه‌های مربوط به حضور سخت‌افزارهای نسل بعد در این نمایشگاه، به نظر می‌رسد کنفرانس شرکت مایکروسافت توانایی تبدیل شدن به ستاره‌ی نمایشگاه E3 امسال را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *