- دسته‌بندی نشده

کامپیوتکس ۲۰۱۹: رونمایی ایسوس از پاور ROG STRIX 650 Gold

کامپیوتکس ۲۰۱۹: رونمایی ایسوس از پاور ROG STRIX 650 Gold

غرفه کمپانی ایسوس امسال پر از محصولات جدید و جذاب است که هر کدام جای بحث و توجه خاص به خود را دارد. در جریان کامپیوتکس امسال این کمپانی از سری جدید پاورهای ROG STRIX رونمایی کرده است. در ادامه این مطلب با رسانه ما همراه باشید.

پاور ROG STRIX 650 Gold

ایسوس به عنوان تولید کننده سخت افزار کامپیوتر با رونمایی THOR رسما شروع فعالیت در زمینه تولید منبع تغذیه را اعلام کرد. همانطور که مطلع هستید، سری ROG بالارده‌ترین محصولات این کمپانی است و ROG STRIX در یک سطح پایین‌تر قرار خواهد گرفت. با این حال ایسوس امکانات محصولات بالارده و همچنین امکانات بالایی را با محصولات ROG STRIX همراه می‌کند. پاور ROG STRIX 650 Gold محصولی جدید از این کمپانی بوده که مخصوص سیستم‌های میان رده است. این منبع به دلیل وجود استانداردهای لازم و صحت در راندمان عملکرد استاندارد ۸۰Plus Gold را دریافت کرده است. یک لوگوی ROG نیز به صورت مغناطیسی برای این پاور وجود دارد که می‌‌توان در قسمتی به صورت دلخواه نصب کرد.

پاور ROG STRIX 650 Gold

پاورهای سری ROG STRIX ایسوس همانند ROG قدرتمند و مطمئن هستند. این کمپانی طی چندین سال عرضه محصولاتی با کیفیت نشان داده که در همه سطح سخت افزاری با کیفیت و با دوام ارائه می‌کند. ROG STRIX 650 Gold از فن خنک کننده Axial-Tech برخوردار بوده که در کنار نویز بسیار کم کارایی بالایی خواهد داشت. افزون بر این، منبع تغذیه جدید به کاملا ماژولار بوده و مصرف کننده بسته به نیاز خود کابل‌ها را نصب و مدیریت می‌کند. در جعبه این پاور یک کابل ۲۴ برای اتصال مادربرد، دو کابل ۴+۴ برای پردازنده، چهار کابل ۲+۶ برای کارت گرافیک، نُه کابل SATA و سه کابل Molex قرار گرفته است.

منبع: سخت افزار ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *