- دسته‌بندی نشده

نبود حالت زامبی در Call of Duty: Modern Warfare | ارتباط مستقیم بخش دو نفره و داستانی

نبود حالت زامبی در Call of Duty: Modern Warfare | ارتباط مستقیم بخش دو نفره و داستانی

روز گذشته بالاخره شرکت اکتیویژن (Activision) از نسخه‌ی جدید سری محبوب Call of Duty با نام Call of Duty: Modern Warfare رونمایی کرده است. حال اما طبق اطلاعات جدیدی استودیوی سازنده‌ی آن یعنی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) منتشر کرده است، بازی‌بازان شاهد هیچگونه حالت زامبی در این عنوان نخواهند بود.

نخستین بار بخش زامبی توسط استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و با بازی Call of Duty: Black Ops به سری معرفی شد. این حالت که بازی‌بازان را در مکان‌هایی برای مقابله با یورش زامبی‌ها قرار می‌داد، از نظر افراد بسیاری یک بخش مفرح است که حتی استودیوی اینفینی وارد، سازنده‌ی سری Modern Warfare، پای آن را به عناوین خود نیز گشود و در Call of Duty: Infinite Warfare از آن استفاده نمود. اما حال به نظر می‌رسد که این استودیو قصد قرار دادن این حالت در عنوان جدید خود را ندارد. چراکه این بازی قرار است یک حس “واقع‌گرایانه” و “طبیعی” را به مخاطبان خود القا کند.

آقای جیکوب مینکف (Jacob Minkoff)، کارگردان گیم‌پلی بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود این‌گونه راجع به این بخش صحبت کرده است:

دست اعضای استودیوی تری‌آرک برای ساختن حالت‌های مختلف در گیم‌پلی بازی‌های بسیار باز است. اما ما در استودیوی اینفینیتی وارد سعی می‌کنیم تا یک حس واقع‌گرایانه و طبیعی را برای بازی‌باز ایجاد کنیم و نمی‌توانیم بخش زامبی را در Call of Duty: Modern Warfare داشته باشیم. چنین بخشی می‌تواند به تجربه‌ی بازی‌بازان از این عنوان آسیب برساند.

بخش دونفره‌ی این بازی اما همچون عناوین گذشته‌ی سری Modern Warfare با وجود روایت داستانی جدا، مستقیما با بخش داستانی تک‌نفره‌ی بازی در ارتباط است.

در حال حاضر نمی‌توانم اطلاعات زیادی از این بخش به شما بدهم اما کافی است بدانید که روایت این بخش ارتباط مستقیمی با بخش داستانی دارد. اتفاقات این دو حالت بدون هیچگونه وقفه‌ای ادامه یافته و با هم ارتباط دارند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر تریلر معرفی این عنوان را از دست داده‌اید می‌توانید از اینجا آن را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *