- دسته‌بندی نشده

سازندگان Sniper Elite بازی جدیدی را در E3 2019 معرفی خواهند کرد

سازندگان Sniper Elite بازی جدیدی را در E3 2019 معرفی خواهند کرد

به تازگی استودیوی شناخته‌ شده‌ی سازنده Sniper Elite، ربلیون (Rebellion)، برنامه‌ای را از بازی‌های خود در رویداد E3 2019 منتشر کرده است که در میان آن‌ها، یک بازی معرفی نشده‌ی بزرگ دیده می‌شود.

استودیوی ربلیون همیشه برای توسعه‌ی سری Sniper Elite معروف بوده است. آخرین بازی عرضه شده این سری نیز Sniper Elite Remastered نام داشت که البته با استقبال خوبی از سوی منتقدین روبرو نشد. در حال حاضر اما دو عنوان Evil Genius 2 و Sniper Elite VR به همراه یک بازی معرفی نشده‌ی جدیدی، در حال ساخت توسط استودیوی ربلیون هستند.

در جریان کنفرانس PC Gaming رویداد E3 2019 ، پس از معرفی در سال ۲۰۱۷ میلادی، برای اولین بار شاهد تریلری از عنوان Evil Genius 2 خواهیم بود. همچنین نمایش بازی جدید استودیوی ربلیون در کنار عنوان Sniper Elite VR نیز در این کنفرانس خواهد بود. همچنین برای نخستین بار در رویداد E3 2019 دوست‌داران سری Sniper Elite می‌توانند نسخه‌ی واقعیت مجاری آن را تجربه کرده و حس و حال کاملا جدیدی را در سبک تک‌تیراندازی داشته باشند.

برای آشنا شدن با این عنوان باید تا تاریخ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ (۱۰ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) و برگزاری کنفرانس PC Gaming منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *