- دسته‌بندی نشده

جزییات جدیدی از بهبودها و تغییرات فصل دوم Apex Legends منتشر شد

جزییات جدیدی از بهبودها و تغییرات فصل دوم Apex Legends منتشر شد

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) این روزها بی‌سر و صدا مشغول توسعه‌ی فصل دوم بازی Apex Legends است. در جدیدترین مطلب منتشر شده از سوی این استودیو، در کنار معرفی بهبودهایی که این فصل با خود به همراه دارد، از یک رویداد محدود نیز رونمایی شده است. رویداد The Legendary Hunt که از هفته‌ی آینده آغاز شده و دو هفته به طول می‌انجامد، پاداش‌های جدید و قابل توجهی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در طول برگزاری این رویداد، میزان XP دریافتی از تاریخ ۱۷ خرداد ماه (۷ ژوئن) تا ۲۰ خرداد ماه (۱۰ ژوئن) دو برابر خواهد شد. علاوه بر این، رسیدن به رتبه‌ی پنجم و بالاتر در طول این رویداد، مزایای ویژه‌ای خواهد داشت. ۵ نفر نخست در هر روز به ازای هر مسابقه، یک Level بتل پس دریافت خواهند کرد.

صاحبان بتل پس دو پوسته‌ی Legendary جدید نیز دریافت خواهند کرد. این دو پوسته Honored Pey R-301 و Wraith’s Night Terror نام دارند. پوسته‌ی دوم به صورت خودکار به شما داده خواهد شد ولی برای دریافت پوسته‌ی اول باید ابتدا به سطح ۱۵ برسید. اگرچه دومین فصل بازی Apex Legneds به صورت رسمی در جریان مراسم EA Play معرفی می‌شود ولی مطلب منتشر شده توسط تیم سازنده برخی از ویژگی‌های آن را با هواداران در میان گذاشته است. شما می‌توانید در انتهای این خبر لیست کامل این تغییرات و بهینه‌سازی‌ها را مشاهده کنید.

بازی بتل رویال Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. مطالعه‌ی مقاله‌ی «پیش به سوی E3 2019 | انتظارتمان از بازی Apex Legend» برای هواداران این بازی خالی از لطف نخواهد بود. علاوه بر این، شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم مصطفی زاهدی را از طریق این لینک مطالعه کنید.

  • سطح خود را به وسیله‌ی چالش‌های هفتگی و ماهانه افزایش دهید.
  • زمان مورد نیاز برای رسیدن به سطح ۱۰۰ در بتل پس، به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.
  • ۳ پوسته‌ی سطح Legendary جدید به لیست پاداش‌ها اضافه شده است.
  • سه دسته‌ی کاملا جدید جایگزین پاداش‌های مربوط Badge و Stat Tracker خواهد شد.
  • پاداش‌های بتل پس Crafting Metal مورد نیاز برای ساخت یک آیتم سطح Legendary را در اختیار شما قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *