- دسته‌بندی نشده

توضیحات هیدئو کوجیما در رابطه با وسعت نقشه‌ی بازی Death Stranding

توضیحات هیدئو کوجیما در رابطه با وسعت نقشه‌ی بازی Death Stranding

بازی Death Stranding تا به حال نمایش‌های مختلفی داشته است اما در آخرین نمایش بازی شاهد محیط‌های متفاوتی از جمله کوه برفی بودیم و حال این سوال مطرح می‌شود که دنیای جهان باز Death Stranding چقدر وسعت دارد.

در تریلرهای پیشین بازی Death Stranding تقریبا شاهد مناطق مشابهی بودیم اما در آخرین تریلری که طی روزهای اخیر از این بازی به نمایش گذاشته شد، مناطق جدیدی از جمله مناطق جنگلی و کوه برفی نیز در بازی حضور داشتند. بر همین اساس این سوال مطرح می‌شود که جهان بازی Death Stranding چقدر وسعت دارد و دارای چه مناطقی است. هیدئو کوجیما به تازگی با انتشار پستی در توییتر خود در این رابطه توضیحاتی ارائه داد:

در تریلر جدید Death Stranding سکانسی وجود دارد که Sam سعی می‌کند تا از طناب برای پایین رفتن از صخره استفاده کند. آن کوه برفی که در دوردست قرار دارد را مشاهده می‌کنید، در واقع برای رسیدن به این کوه راه مشخصی وجود دارد و شما می‌توانید به آن جا رفته و از کوه یخی بالا بروید؛ همان کوه یخی که در ابتدای تریلر نمایش داده می‌شود.

اگر تریلر بازی Death Stranding را مشاهده کرده باشید، Sam برروی یک کوه برفی راه می‌رود. این کوه برفی همانی است که کوجیما به آن اشاره می‌کند و شما می‌توانید در بازی از این کوه یخی بالا روید که بسیار تحسین برانگیز است. در هر صورت هنوز کنجکاوریم که بدانیم وسعت نقشه‌ی بازی دقیقا چقدر است. موتور دسیما با بازی Horizon Zero Down ثابت کرد که می‌تواند دنیای وسیع و متنوعی را با جلوه‌های بصری خارق‌العاده به تصویر بکشد. امیدواریم که به زودی جزئیات بیشتری در رابطه با دنیای بازی در دسترس قرار گیرد.

بازی Death Stranding در تاریخ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. البته شایعات از این موضوع خبر می‌دهند که این بازیانحصاری زمانی خواهد بود و در آینده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *