- دسته‌بندی نشده

تریلر جدید گیم‌پلی بازی Death Stranding منتشر شد

تریلر جدید گیم‌پلی بازی Death Stranding منتشر شد

روز گذشته شاهد انتشار تریلر جدید از گیم‌پلی بازی Death Stranding و رونمایی از تاریخ انتشار این بازی بوده‌ایم. اگرچه تریلر نه دقیقه‌ای بازی قسمت‌های مختلفی از میان پرده‌ها و گیم‌پلی بازی را به نمایش گذاشت اما به نظر می‌رسد بخش مهمی از این تریلر از نمایش جا ماند. به تازگی ویدئوی کوتاهی منتشر شده است که در آن شاهد مبارزه‌ی Sam با یک موجود غول پیکر هستیم.

یکی از کاربران وب‌سایت یوتیوب با نام PythonSelkanHD به تازگی نسخه‌ی Extended از تریلر بازی Death Stranding را یافته که شامل دقایقی اضافه از گیم‌پلی بازی است و به نظر می‌رسد که از نمایش روز گذشته جا مانده است. بر همین اساس وی ویدئوی جدیدی را منتشر کرده که در این ویدئو شاهد قسمت‌های جدیدی از گیم‌پلی بازی Death Stranding هستیم. در این ویدئو مبارزه‌ی شخصیت اصلی بازی یعنی Sam را با یک موجود غول پیکر و شبیه به سپیداج را شاهد هستیم که احتمالاً به نوعی باس فایت بازی به شمار می‌آید. به نظر می‌رسد در بازی Death Stranding، مبارزات دیوانه وار و هیجان انگیزی را تجربه خواهیم کرد. شما می‌توانید ویدئوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Death Stranding در تاریخ پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *