- دسته‌بندی نشده

بازی SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech برروی رایانه‌های شخصی عرضه شد

بازی SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech برروی رایانه‌های شخصی عرضه شد

سازندگان بازی SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech پس از اعلام انتشار این عنوان برروی رایانه‌های شخصی، امروز آن را در دسترس بازی‌بازان و دارندگان این پلتفرم قرار دادند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد این بازی را مشاهده کنید.

SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech از سری بازی‌های نقش‌آفرینی است که حدود دو ماه پیش برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و مورد استقبال بازی‌بازان نیز قرار گرفت. در این عنوان خاص شما با به کار بردن بیش از ۱۰۰ کارت‌ مختلفی که قابلیت ارتقای آن‌ها را هم دارید، می‌توانید به جنگ با رقبا رفته و تجربه‌ای لذتبخش از بازی‌های به این سبک را برای خود رقم بزنید. به نقل از سازندگان، مراحل ابتدایی بازی بسیار ساده و جهت آموزش طراحی شده‌اند تا بازی‌بازان آشنایی لازم با آن را پیدا کنند. گفتنی است که استودیوی Image and Form وظیفه‌ی ساخت این عنوان را برعهده داشته است.

بازی SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech هم‌اکنون علاوه‌بر نینتندو سوییچ، برروی رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار دارد. شما از امروز به مدت یک هفته فرصت دارید تا این عنوان را با ۱۵ درصد تخفیف خریداری کنید. همچنین استودیوی Image and Form اعلام کرده است که این بازی امسال برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *