- دسته‌بندی نشده

بازی Hunt: Showdown به سرویس Xbox Game Preview اضافه شد

بازی Hunt: Showdown به سرویس Xbox Game Preview اضافه شد

جدیدترین ساخته‌ی شرکت کرای‌تک (Crytek) یعنی Hunt: Showdown، اواخر ماه فوریه‌ی سال گذشته‌ی میلادی در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت. همانند دیگر محصولات شرکت کرای‌تک، بازی Hunt: Showdown نیز از بسیاری از تکنولوژی‌های روز بهره می‌برد؛ به همین دلیل این بازی به کاربران رایانه‌های شخصی و به خصوص کسانی که به یک سیستم نسبتا قدرتمند دسترسی دارند، تجربه‌ی بهتری را ارائه می‌کند. به لطف سرویس Xbox Game Preview، کاربران کنسول ایک‌باکس وان نیز می‌توانند از این پس به تجربه‌ی این بازی بپردازند.

نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی Hunt: Showdown در جریان مراسم گیمزکام (Gamescom) سال گذشته معرفی و پس از آن اعلام شد که بازی در بهار امسال به سرویس Xbox Game Preview اضافه می‌شود. این بازی تیراندازی به شما اجازه می‌دهد به صورت تک‌نفره و یا تیمی به شکار هیولاهای مختلف بپردازید. البته در طول ماموریت خود، باید مراقب دیگر شکارچیان نیز باشید؛ چرا که گاها باید برای حفاظت از پاداش خود با آن‌ها مبارزه کنید. اگر با این بازی آشنا نیستید، تماشای تریلر زیر که به مناسبت عرضه‌ی بازی برروی سرویس Xbox Game Preview منتشر شده است، بازی Hunt: Showdown را به خوبی به شما معرفی می‌کند.

بازی Hunt: Showdown هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس Xbox Game Preview در دسترس است. کاربران کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند این بازی را با قیمت ۳۰ دلار تهیه کنند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *