- دسته‌بندی نشده

بازی Gears 5 برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد

بازی Gears 5 برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد

شرکت مایکروسافت تایید کرده است که بازی Gears 5 برروی شبکه‌ی استیم عرضه خواهد شد.

فرروشگاه اپیک‌گیمز (Epic Games) به شدت به دنبال عقد قراردادهای مختلف است تا بتواند بازی‌های مختلف را به صورت انحصاری برای خود نگه دارد. ولی در این میان شرکت مایکروسافت از محبوبیت و اهمیت فروشگاه استیم با خبر است و چندی پیش اعلام کرد که بازی Halo: The Master Chief Collection برروی رایانه‌های شخصی از طریق این شبکه در دسترس قرار خواهد گرفت. امروز، این شرکت یکی دیگر از بازی‌های بزرگ خود را نیز از طریق شبکه‌ی استیم منتشر خواهد کرد.

شرکت مایکروسافت در طی مصاحبه‌ای از برنامه‌های آینده‌ی خود برای پشتیبانی از پلتفرم رایانه‌های شخصی صحبت کرد. در این میان، این شرکت بیان کرده است که از شبکه‌ی استیم به صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد و بسیاری از بازی‌های استودیوهای اکس‌باکس اعم از Gears 5 از طریق این شبکه منتشر خواهند شد.

ما در آینده بیش از ۲۰ تا از بازی‌های استودیوهای اکس‌باکس را از طریق شبکه‌ی استیم منتشر خواهیم کرد و این کار را با Gears 5 و سه نسخه‌ی Age of Empires انجام خواهیم داد. ما پیش از این می‌دانستیم که بسیاری از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی، شبکه‌ی استیم را منبعی موثق و معتبر برای خرید بازی‌های رایانه‌ای می‌دانند. همچنین می‌دانیم که بازی‌بازان علاقه دارند که حق انتخاب داشته باشند؛ در نتیجه تلاش می‌کنیم با دیگر فروشگاه‌های معتبر برای رایانه‌های شخصی نیز مذاکراتی داشته باشیم.

این‌طور که به نظر می‌رسد، مایکروسافت برنامه‌های زیادی برای آینده‌ی اکس‌باکس دارد و شروع آن را نیز از مراسم E3 2019 می‌توانیم مشاهده کنیم. نظر شما در رابطه با سیاست‌های مایکروسافت چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *