- دسته‌بندی نشده

رده‌بندی سنی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2 مشخص شد

رده‌بندی سنی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2 مشخص شد

امروز نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 توسط سازمان ESRB درجه بندی سنی شد و ما شاهد آن هستیم که این نسخه نیز برای افراد بالای ۱۸ سال مناسب است.

پس از مدت‌ها انتظار، شایعه و اخبار اشتباه، بالاخره امروز شاهد آن هستیم که اخبار معتبر و جذابی در رابطه با بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remaster منتشر شده است. امروز در وب‌سایت رسمی PEGI شاهد آن هستیم که رده‌بندی سنی این بازی مشخص شده است.

قطعا نسخه‌ی Modern Warfare 2 یکی از محبوب‌ترین و البته موفق‌ترین نسخه‌های تاریخ سری Call of Duty است. بازی‌بازان خاطره‌های زیادی با این نسخه دارند و تجربه‌ی دوباره‌ی مبارزه در کنار شخصیت‌هایی همانند Soap و Price بسیار لذت‌بخش خواهد بود. همان‌طور که انتظار داشتیم، نسخه‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remaster نیز رده‌بندی بالای ۱۸ سال را دریافت کرده است؛ به واسطه‌ی خشونت بالا و البته استفاده از کلمات زشت. اگر با چیزی غیر از این مواجه می‌شدیم باید تعجب می‌کردیم.

اکنون که وب‌سابت PEGI برای این بازی رده‌بندی معتبری مشخص کرده است، اصلا دور از انتظار نیست که شاهد معرفی رسمی این نسخه از طرف شرک اکتیویژن (Activision) باشیم. اگر شما هم کمی گیج شده‌اید که چرا تنها در رابطه با بخش Campaign این بازی صحبت شده است، قطعا تنها نیستید و هنوز دلیل مشخصی برای این مورد اعلام نشده است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remaster به احتمال زیاد در سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *