- دسته‌بندی نشده

رتبه‌بندی Yakuza Kiwami 2 برای رایانه‌های شخصی

رتبه‌بندی Yakuza Kiwami 2 برای رایانه‌های شخصی

بازی Yakuza Kiwami 2 رتبه‌بندی ESRB را برای رایانه‌های شخصی دریافت کرد. به‌زودی رتبه‌بندی این بازی اعلام می‌شود.

بازی مذکور نسخه‌ای ریمیک از بازی Yakuza 2 است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد و سال ۲۰۱۷ فقط برای کاربران ژاپنی پلی‌استیشن۴ منتشر گردید. بازی مذکور درحالی برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود که بازی Yakuza Kiwami (ماه گذشته) و Yakuza 0 هم برای رایانه‌های شخصی منتشر شدند. براساس نقد و بررسی‌های صورت گرفته در سال گذشته این بازی توانسته نمره‌ی ۹۰ از ۱۰۰ را دریافت کند.

داستان بازی Yakuza Kiwami 2 ادامه‌ی داستان کازوما کیریو (Kazuma Kiryu) است. به‌طورکلی داستان این بازی را می‌توان ترکیبی از مبارزات و نمایشی ملودارم در نظر گرفت. محوریت کلی داستان ترور رئیس گروه توجو (Tojo Clan’s) است و کیریو تلاش می‌کند تا راهی برای صلح پیدا کند و از درگیری بین گروه‌ها جلوگیری نماید.

رتبه‌بندی ESRB تا حدودی مشخص می‌کند که چه مواردی در بازی وجود دارد. مثلا با استفاده از این رتبه‌بندی متوجه می‌شوید که از چه نوع اسلحه‌هایی (چاقو، شمشیر و ….) در بازی استفاده شده است و چه مقدار خشونت در بازی وجود دارد.

متاسفانه هنوز تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی این بازی مشخص نیست.

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با انتشار Yakuza Kiwami 2 برای رایانه‌های شخصی چیست؟ به‌نظر شما دو نسخه قبلی منتشر شده از این بازی برای رایانه‌های شخصی بازدهی مناسبی داشته است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *