- دسته‌بندی نشده

جزئیات جدیدی از موسیقی‌های عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled منتشر شد

جزئیات جدیدی از موسیقی‌های عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled منتشر شد

پس از نزدیک دو دهه از عرضه‌ی عنوان Crash Team Racing به صورت انحصاری بر روی کنسول نوستالژی پلی‌استیشن ۱، به زودی شاهد انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان بر روی پلتفرم‌های گوناگون هستیم. هم اکنون اطلاعات جدیدی از موسیقی‌های متن این بازی منتشر شده است، با ادامه‌ی خبر همراه گیمفا باشید.

شرکت اکتیویژن (Activision) که در واقع صاحب اصلی سری بازی‌های Crash به حساب می‎‌آید، در E3 سال ۲۰۱۷، عنوانی آشنا و نوستالژی را با رنگ و طمعی امروزی معرفی کرد و با استقبال و تشویق بسیاری از تماشاگران همراه شد. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سری بازی Crash Bandicoot با نام Crash Bandicoot N. Sane Trilogy توسط اکتیویژن به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ معرفی شد. پس از عرضه‌ی این عنوان به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴، بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای دیگر پلتفرم‌های حال حاضر از جمله نینتندو سوییچ نیز منتشر شد و با استقبال خوبی از سوی بازی‌بازان همراه بود.

سود فروش عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، به شرکت اکتیویژن این انگیزه را داد تا نسخه‌ی دیگر از مجموعه‌ی خاطر انگیز Crash را برای پلتفرم‌های حال حاضر عرضه کند. این بار نوبت به یک عنوان ریسینگ از این مجموعه رسیده بود، بازی‌ای که بسیاری از بازی‌بازان قدیمی همواره با آن خاطرات زیادی را ساخته بودند. اکتیویژن با معرفی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Team Racing نشان داد که هنوز برای این مجموعه و طرفداران آن، احترام خاصی را قائل است و نمی‌تواند از امتیازات و محبوبیت این سری بازی دست بکشد.

عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled شامل تمامی شخصیت‌های کاریکاتوری و دوست داشتنی‌ای است که در نسخه‌ی کلاسیک شاهد آن بودیم. وظیفه‌ی توسعه‌ی این عنوان هم اکنون توسط استودیوی بیناکس (Beenox) انجام شده و این استودیو همواره قول یک بازسازی فوق العاده را به کاربران داده است. در طی کنفرانس اکتیویژن، در همایش PAX East 2019 شاهد نمایشی از عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled بودیم که نشان دهنده‌ی گیم پلی این عنوان در برخی از نقشه‌های بازسازی شده‌ی نسخه‌ی Crash Nitro Kart بود. بازسازی نقشه‌های بازی Crash Nitro Kart موجب شد که تیم توسعه دهنده تصمیم بگیرد که موسیقی‌های متن این عنوان را نیز به بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled اضافه کند.

یکی از توسعه دهندگان بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled، درباره‌ی موسیقی‌های اضافه شده به این عنوان ذکر کرد که تیم سازنده می‌خواست در کنار نامی جدید همچون Nitro-Fueled تجربه‌ای خالص و کاملا مشابه گذشته را به کاربران القا کند، برای همین تیم توسعه دهنده برای ایجاد مقداری از چنین تجربه‌ای، موسیقی‌های متن عنوان Crash Nitro Kart را به نسخه‌ی جدید اضافه کرد. تیم توسعه دهنده بر این باور است که کار درست را انجام داده و همه‌ی این فعالیت‌ها، تنها برای رضایت بازی‌بازان انجام شده است.

در طول انجام بازی، ما شاهد چهار موسیقی مختلف از عناوین قدیمی این مجموعه یعنی Crash Nitro Kart و Crash Team Racing خواهیم بود؛ البته این بدین معنا نیست که موسیقی‌های بازی به همین میزان محدود باشد و کاربران همچنان شاهد موسیقی‌های جدیدی در حین تجربه‌ی بازی خواهند بود. چیزی که نسخه‌ی کلاسیک Crash Team Racing را به یک عنوان خاطره انگیز برای اکثر بازی‌بازان تبدیل کرد، مسابقات چالش بر انگیز آن بود که تیم توسعه دهنده تمام تلاش خود را برای حفظ آن در نسخه‌ی بازسازی شده به کار می‌برد تا کاربران در کنار یک تجربه‌ی تازه با رنگ و طعمی جدید، همچنان شاهد Crash Team Racing کلاسیک نیز باشند.

عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled به زودی در تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸( ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌ها شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. تجربه‌ی یک عنوان ریسینگ متفاوت و همچنین دیدار مجدد با خاطرات سال ۱۹۹۹ در آغاز تابستان، خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *