- دسته‌بندی نشده

گزارش: تاریخ انتشار بازی The Outer Worlds توسط وب‌سایت Steamdb لو رفت

گزارش: تاریخ انتشار بازی The Outer Worlds توسط وب‌سایت Steamdb لو رفت

استودیوی ابسیدیان اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) در زمان معرفی بازی جدید خود، The Outer Worlds، اعلام کرده بود که این عنوان در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد. اگرچه تیم سازنده اطلاعات مختلفی از بازی را منتشر کرده ولی هنوز تاریخ و زمان دقیق انتشار این بازی به صورت رسمی اعلام نشده است. با این حال، به نظر می‌رسد تاریخ انتشار بازی به لطف وب‌سایت Steamdb لو رفته است.

روز گذشته، اطلاعات مربوط به بازی The Outer Worlds در پایگاه داده‌ی پلتفرم استیم به‌روزرسانی شد. اطلاعات جدید، تاریخ ۱۵ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ (۶ آگست سال ۲۰۱۹ میلادی) را به عنوان روز انتشار بازی مشخص کرده بود. با این حال، اگرچه تاریخ انتشار بازی بلافاصله از روی وب‌سایت یاد شده حذف شد ولی لیست کامل تغییرات اعمال شده برروی این وب‌سایت هنوز قابل مشاهده است. (لیست آخرین تغییرات اعمال شده برروی وب‌سایت را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید).

طبیعتا تاریخ منتشر شده رسمی نیست و احتمال تغییر آن وجود دارد. از این رو باید تا انتشار زمان رسمی انتشار بازی از سوی استودیوی سازنده منتظر بمانیم. اخیرا تیم سازنده اطلاعات زیادی از این بازی شامل مدت زمان مورد نیاز برای تمام کردن این عنوان و تاثیر تصمیمات بازی‌بازان در روند داستان را منتشر کرده بود که می‌توانید آن‌ها را در وب‌سایت خبری گیمفا مطالعه کنید. بازی جدید استودیوی ابسیدیان اینترتینمنت برای هر سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *