- دسته‌بندی نشده

نارضایتی کاربران استیم از انحصاری بودن عنوان Metro Exodus برروی فروشگاه اپیک گیمز

نارضایتی کاربران استیم از انحصاری بودن عنوان Metro Exodus برروی فروشگاه اپیک گیمز

به تازگی تعدادی از کاربران فروشگاه استیم، نقد‌هایی را برای عنوان Metro Exodus در این سایت قرار داده‌اند تا نشان دهند که به انتشار این بازی برروی این فروشگاه علاقه دارند و از عدم انتشار آن ناراضی هستند.

با وجود اینکه زمان زیادی از تاسیس فروشگاه اپیک گیمز نمی‌گذرد، این فروشگاه توانسته است نظر تعدادی از سازندگان و ناشران بزرگ صنعت بازی‌سازی را به خود جلب کند و بازی‌های آن‌ها را بصورت انحصاری به فروش برساند. شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) نیز جزو آن دسته از شرکت‌ها است که جدیدترین عنوان خود را بصورت انحصاری برروی فروشگاه اپیک گیمز قرار داده است. اما طی روز‌های ابتدایی رسمی شدن این خبر، تعداد بسیاری از طرفداران این عنوان شکایت‌های خود را به دست شرکت دیپ سیلور رساندند و از مسئولان آن خواستند تا از انتشار این عنوان بر روی فروشگاه اپیک گیمز پرهیز کنند، اما حال پس از انتشار این بازی، می‌توان نقد‌هایی نسبتا مثبت را از این عنوان در فروشگاه استیم مشاهده کرد.

فروشگاه اپیک گیمز از قسمت مجزایی برای نطرات کاربران برخوردار نیست و می‌توان اینگونه برداشت کرد که حتی آن‌ دسته از کاربرانی که عنوان Metro Exodus را از فروشگاه اپیک گیمز خریداری کرده‌اند، به سراغ فروشگاه استیم می‌روند و نقد‌ها و نظرات خود در رابطه با سومین عنوان از سری Metro را در صفحات مربوط به دیگر عناوین این سری قرار می‌دهند. برخی از این نظرات به نقد عنوان Metro Exodus می‌پردازند و از خوبی‌ها و بدی‌های آن می‌گویند اما برخی دیگر، تصمیمات شرکت سازنده را برای سری مضر می‌دانند و نسبت به آن‌ها ناراضی هستند. یکی از کاربران فروشگاه استیم در رابطه با تصمیم شرکت دیپ سیلور این‌گونه می‌نویسد:

ناشر این عنوان با انتشار آن برروی فروشگاه اپیک گیمز و ترجیح دادن منفعت اقتصادی نسبت به موفقیت بازی، دست به یک حرکت شرم‌آور زد. با قاطعیت می‌گویم که اگر این عنوان برروی فروشگاه استیم منشتر شده بود، ارزش خرید داشت.

عنوان Metro Exodus یک بازی باکیفیت و خوش‌ساخت است که بدون توجه به نام فروشگاه نیز می‌توان گفت ارزش خرید و تجربه‌ی بالایی دارد. در ادامه می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم آقای مهدی رضایی از اینجا مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *