- دسته‌بندی نشده

وب‌سایت Noclip به شما اجازه می‌دهد نقشه‌ی برخی از بازی‌ها را از نزدیک بررسی کنید

وب‌سایت Noclip به شما اجازه می‌دهد نقشه‌ی برخی از بازی‌ها را از نزدیک بررسی کنید

آیا تا به حال آرزو داشتید نقشه‌ی بازی‌های Super Mario Galaxy، Dark Souls، Splatoon و یا حتی Mario Kart را از نزدیک بررسی کنید؟ اگر به چنین کاری علاقه دارید، ما خبر خوبی را برایتان داریم.

در ابتدا لازم است در مورد No Clipping توضیحاتی را ارائه دهیم. این ویژگی به بازی‌باز اجازه می‌دهد تا به نوعی در نقشه‌ی بازی «پرواز» کند. این موضوع بیشتر در بازی‌های چندنفره‌ی آنلاین دیده می‌شود. اما حالا به لطف وب‌سایت Noclip و تکنولوژی جالب آن، شما می‌توانید نقشه‌ی بازی‌هایی که از طریق داده کاوی (Data Mining) بدست آمده‌اند را در مرورگر خود مشاهده و بررسی کنید.

البته کاربران می‌توانند درون قسمت‌های خاصی از نقشه پرواز کنند؛ برای مثال، شما نمی‌توانید درون ساختمان‌های Skyloft از بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword را مشاهده کنید. در حال حاضر، تعداد زیادی از با‌ز‌ی‌های شرکت نینتندو در لیست این وب‌سایت قرار دارند. شما می‌توانید سیارات Super Mario Galaxy 2 را مشاهده کرده و یا به دریای بی‌انتهای The Legend of Zelda: Wind Waker سفر کنید. حتی بازی Banjo-Kazooie نیز در این لیست دیده می‌شود.

علاوه بر این، در بخش Other این وب‌سایت، شاهد انیمیشن‌های شخصیت‌های عنوان Sonic Mania هستیم. به نظر می‌رسد وب‌سایت Noclip قصد دارد ویژگی‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار دهد؛ برای مثال، توسعه دهندگان و طراحان هنری می‌توانند از طراحی نقشه‌ی این بازی‌ها الهام بگیرند.

نقشه‌ی نقاط برخورد Dark Souls 2

همچنین باید اشاره کنیم که در قسمت Experimental این لیست، عناوینی مانند Dark Souls، Tony Hawks Pro Skater، The Legend of Zelda: Breath of the Wild و تعدادی دیگر دیده می‌شوند. با این حساب به نظر می‌رسد که بازی‌های بیشتری به این وب‌سایت اضافه خواهند شد.

تصویری از بازی Metroid Prime

علاوه بر موارد ذکر شده، شما می‌توانید وضعیت فعلی خود را ذخیره کرده و یا حتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین ابزار ارائه شده توسط این وب‌سایت به شما اجازه می‌دهند تا بافت‌ها بازی را بررسی کرده و تنظمیات زاویه‌ی دید را تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *