- دسته‌بندی نشده

نسخه رایگانی از عنوان Hitman 2 در دسترس قرار گرفت

نسخه رایگانی از عنوان Hitman 2 در دسترس قرار گرفت

به تازگی استودیوی آیو اینتراکتیو نسخه‌‌ای از عنوان Hitman 2 را بصورت رایگان در دسترس قرار داده است تا کاربرانی که هنوز نسخه‌ی کامل این عنوان را تهیه نکرده‌اند، نسخه‌ی رایگان آن را امتحان کنند.

چندی پیش بود که عنوان Hitman 2 بصورت کامل منتشر شد و بازی‌بازان را در نقش مامور ۴۷ قرار می‌داد تا باری دیگر با تجربه‌ی راه‌ها و روش‌های متفاوت، ماموریت‌های این شخصیت محبوب را به پایان برسانند. اما اگر شما جزو آن دسته از بازی‌بازانی هستید که هنوز از تجربه‌ی این عنوان مطمئن نیستید، نسخه‌ی رایگانی که به تازگی معرفی شده برای شما ساخته شده است.

این نسخه‌ی رایگان، درست همانند نسخه‌ی رایگانی که برای عنوان پیشین این سری منتشر شده بود، بازی‌باز را در اولین مرحله از عنوان Hitman 2، یعنی Nightcall، قرار می‌دهد تا در تاریکی شب و گشت و گذار در محیط‌هایی که پیرامون این مکان ساحلی قرار دارد، هدف خود را به قتل برساند و با زنده خارج شدن از آن محل، ماموریت خود را به پایان برساند.اگر قصد تهیه‌ی این نسخه از بازی را دارید، بد نیست بدانید که تمامی اسلحه‌ها و قابلیت‌های ممکن برای شما قابل استفاده هستند تا اگر تصمیم گرفتید نسخه‌ی اصلی و کامل از بازی را تهیه کنید، بتوانید پیشرفت‌های خود را به آن نسخه نیز انتقال دهید.

عنوان Hitman 2 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و همچنین کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان فرشته مرگ | نقد و بررسی بازی Hitman 2 برای اطلاع بیشتر از کیفیت آن مطالعه نمایید. همچنین می‌توانید تحلیل فنی و عملکرد عمومی این بازی را از اینجا مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *