- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی واقعیت مجازی Kingdom Hearts فردا عرضه خواهد شد

نسخه‌ی واقعیت مجازی Kingdom Hearts فردا عرضه خواهد شد

پس از ماه‌ها و ماه‎ها انتظار برای تجربه‌ی نسخه‌ی واقعت مجازی عنوان Kingdom Hearts، هم اکنون استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) و شرکت سونی خبرهای خوبی برای طرفداران دارند.

اگر شما یکی از افرادی هستید که ماه ها به انتظار تجربه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن VR بازی Kingdom Hearts صبر کرده‌اید، خبرهای خوبی در انتظار شما است. امروز اسکوئر انیکس و شرکت سرگرمی‌های سونی تایید کرد، نسخه‌ی واقعیت مجازی Kingdom Hearts فردا بر روی فروشگاه پلی‌استیشن عرضه خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی VR این عنوان بارها تاخیر خورده.

این خبر در آخرین پست توییتر شرکت سونی در آمریکای شمال تایید شده است. خبری که یک اتفاق بزرگ برای طرفداران مجموعه‌ی دوست داشتنی Kingdom Hearts به حساب می‌آید و قطعا از بازخورد مثبت بازی‌بازان برخوردار خواهد بود.

نسخه‌ی پلی‌استیشن VR بازی Kingdom Hearts به بازی‌بازان اجازه میدهد تا وارد جهان این عنوان شوند و طی یک مرحله‌ی ده دقیقه‌ای به مبارزه با دشمنان بازی بپردازند. قبل از این خبر، اسکوئر انیکس در گزارشی اعلام کرد که نسخه‌‌ی واقعیت مجازی Kingdom Hearts علاوه بر یک عینک VR، به وسایلی همچون دوربین پلی‌استیشن (PlayStation Camera) و کنترلرهای حرکتی پلی‌استیشن (PlayStation Move) نیاز خواهد داشت. خبر خوب برای بازی‌بازان این است، که تجربه‌ی نسخه‌ی واقعیت مجازی Kingdom Hearts کاملا به صورت رایگان خواهد بود.

ده دقیقه شاید زمان کمی برای یک تجربه‌ی کامل و لذت بخش به حساب بیاید، اما اسکوئر انیکس به کاربران وعده‌ی توسعه‌ی یک نسخه‌ی کامل برای این عنوان را به صورت واقعیت مجازی داده است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه پلی‌استیشن این عنوان را به صورت رایگان دریافت و وارد جهانی با طمع Kingdom Hearts شوید.

عنوان Kingdom Hearts 3 جدیدترین نسخه از این مجموعه‌ی دوست داشتنی است که به تازگی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شده. اگر به دنیای انیمیشن‌های دیزنی علاقه مند هستید، تجربه‌ی این عنوان را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *