- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Rise of Legions منتشر شد

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Rise of Legions منتشر شد

بازی Rise of Legions یک عنوان در سبک استراتژی است که در آن، بازی‌بازان در مسابقات ۱ در مقابل ۱ تلاش می‌کنند در کنار محافظت از ساختمان خود، ساختمان مرکزی رقیب را نابود کنند. این بازی که براساس یکی از حالت‌های قدیمی عنوان محبوب Warcraft 3 یعنی Castle Siege ساخته شده، امروز از طریق سرویس دسترسی زودهنگام پلتفرم استیم و به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در این بازی شما باید از بین یکی از ۳ گروه موجود، یکی را انتخاب کرده و با ساختن یک دسته کارت شخصی‌سازی شده، به رقابت با دیگران بپردازید. در کنار مسابقات PVP، چالش‌هایی در قالب مبارزه با باس‌هایی که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند نیز در بازی وجود دارد. در حال حاضر، امکانات بازی بسیار ساده و ابتدایی هستند ولی در مقابل، شما نیازی به صرف مدت زمان طولانی برای یاد گرفتن تمامی مکانیک‌های موجود ندارید. هر یک از مسابقات این بازی تقریبا ۱۰ دقیقه زمان می‌برند که در مقایسه با بسیاری از بازی‌های استراتژی زمان بسیار کوتاهی است.

به گفته‌ی سازنده‌ی Rise of Legions، با توجه به این‌که هنوز نسخه‌ی نهایی بازی منتشر نشده، ممکن است شاهد مشکلاتی در این عنوان باشیم. با این حال، تمامی ویژگی‌های ذکر شده در صفحه‌ی بازی برروی پلتفرم استیم، در دسترس قرار گفته است. به گفته‌ی تیم سازنده، ویژگی‌های جدیدی مانند مسابقات ۲ در مقابل ۲، بازی رقابتی و بسیاری موارد دیگر به مرور زمان به این عنوان اضافه خواهد شد. این بازی از قابلیت خرید درون‌برنامه‌ای پشتیبانی کرده و شما می‌توانید کارت‌ها و پوسته‌های دلخواهتان را از فروشگاه بازی خریداری کنید.

اگر در زمان تجربه‌ی بازی با مشکل خاصی روبه‌رو شدید، می‌توانید به سراغ سرور رسمی تیم سازنده در دیسکورد (Discord) بروید. علاوه بر دریافت راه حلی برای مشکلات موجود در بازی، شما می‌توانید از این کانال برای ارتباط با تیم سازنده و انتقال نظرات و پیشنهادهای خود استفاده کنید.

ویدئوی منتشر شده از این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *