- دسته‌بندی نشده

قیمت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Anthem کاهش یافت

قیمت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Anthem کاهش یافت

همان‌طور که در جریان هستید، چند روزی است که از انتشار یکی از جدیدترین بازی‌های تیراندازی استودیوی بایوور (BioWare) یعنی Anthem می‌گذرد و با این حال، بالاخره قیمت این بازی تیراندازی برروی پلی‌استیشن ۴ کاهش یافت.

بی‌شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی، عنوان Anthem شناخته می‌شود که پس از عرضه‌ی آن، با سیل عظیمی از نقدها و انتقادات مختلف روبه‌رو شد. بعضی از بازی‌بازان به شدت به این عنوان تیراندازی علاقه‌مند شدند و برخی هیچ راهی برای ارتباط با بازی پیدا نکردند. با همه‌ی این گفته‌ها، به تازگی قیمت این بازی برروی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ آن کاهش یافته است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Anthem، هم‌اکنون با قیمت ۵۲ دلار از طریق وب‌سایت آمازون قابل دریافت است. این‌ در حالی است که دیگر پلتفرم‌های موجود، با همان قیمت ۶۰ دلاری اولیه به فروش می‌رسند.

شما در بازی تیراندازی اول شخص Anthem، با تشکیل تیم‌های سه نفره، شروع به مبارزه‌ی آنلاین با دیگر حریفان بازی می‌کنید. هر یک از تیم‌های موجود در بازی از قابلیت‌ها و استعدادهای خاصی تشکیل شده‌اند و با قدرت‌های مختلف خود به مبارزه و دفاع در طول درگیری می‌پردازند. یکی از نکاتی که بازی Anthem را نسبت به دیگر عناوینی مثل Destiny 2 و The Division منحصر به فرد کرده، سیستم پرواز موجود در بازی شناخته می‌شود که به شما این امکان را می‌دهد تا در طی مبارزات و تیراندازی‌های خود، در هوا معلق مانده و پرواز کنید. شایان ذکر است که انواع مختلفی از لباس‌ها و پوشش‌های فلزی منحصر به فردی در بازی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاصی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهند. در کل اگر به دنبال یک بازی آنلاین تیرانداری می‌گردید که ساعت‌ها شما را همراه با دوستانتان سرگرم و مشغول کند، عنوان Anthem می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های شما باشد. علاوه بر این، کاهش قیمت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی این مکان را می‌دهد تا با پرداخت کمتری به یک بازی تیراندازی استثنایی دست یابید.

در پایان شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی، در این صفحه‌ی وب‌سایت به مطالعه‌ی پیش نمایش گیمفا با عنوان «بقا یعنی همه چیز | پیش نمایش بازی Anthem» به قلم مصطفی زاهدی بپردازید. در ضمن لیست نمرات بازی به همراه جزئیات نقدهای آن، در اینجا قابل مشاهده است. علاوه بر این، اگر جزو کسانی هستید که به عنوان شکارچیان تروفی شناخته می‌شوند، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به این صفحه‌ی وب‌سایت، فهرت تروفی‌های بازی Anthem را مطالعه کنید و از همین الان، خود را برای دریافت تروفی پلاتینیوم آماده کنید. همچنین اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی انجام شده توسط وب‌سایت گیمفا تحت عنوان «سرود ناتمام | نقد و بررسی بازی Anthem» را از طریق این لینک مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید