- دسته‌بندی نشده

فیل اسپنسر: Gears Of War 5 عالی به نظر می‌رسد

فیل اسپنسر: Gears Of War 5 عالی به نظر می‌رسد

در همایش E3 سال ۲۰۱۸، مایکروسافت در کنفرانس خبری خود پرده از انحصاری‌های گوناگون برداشت که یکی از محبوب ترین آنها، نسخه‌ی پنجم از مجموعه‌ی پر طرفدار Gears Of War بود.

به نظر می‌رسد عنوان Gears Of War 5، در سال ۲۰۱۹ به خوبی در حال توسعه است. طی آخرین سفر رئیس ایکس باکس، فیل اسپنسر (Phil Spencer) به ونکور و بازدید از استودیوی کوالیشن (The Coalition)؛ اسپنسر تحت تاثیر قرار گرفت!

اسپنسر یک عکس مخفیانه از تیم سازنده، در حالی که مشغول به تجربه‌ی Gears Of War 5 بودند، گرفت. با اندکی زوم بر روی عکس می‌توانید کارکنان کوالیشن را مشاهده کنید که در حال توسعه‌ی مراحل جدیدترین انحصاری مایکروسافت هستند. اسپنسر پس از بازگشت از سفر، این عکس را در تویتتر خود پست کرد. در حالی که اظهار داشت این عنوان بسیار عالی به نظر می‌رسد.

اسپنر در مضمون پست خود ذکر کرد:

این تنها چیزی است که من توانستم به طور مخفیانه، در حالی که راد (Rod) به دنبالم نیست، عکس بگیرم.

این اولین بار است که در مجموعه‌ی Gears Of War شاهد یک شخصیت قابل بازی مونث هستیم. داستان بازی به کاراکتر کیت دیاز (Kait Diaz)، پروتاگونیست این عنوان باز میگردد که اولین بار در نسخه‌ی چهارم Gears Of War شاهد حضور او بودیم.

سازندگان Gears Of War 5 درباره‌ی نام این عنوان، تصمیم به حذف قسمت Of War گرفته‌اند، چرا که اسم Gears5، جلوه‌ی تجاری مناسب‌تری برای فروش دارد. علاوه بر نسخه‌ی پنجم، عناوین دیگری از این عنوان در حال توسعه هستند که به طور کلی قسمت Of War از نام کامل آنها حذف شده، همچون عناوین Gears Tactics و Gears Pop.

علاوه بر Gears 5، فیلمی بر مضمون سری مجموعه‌ی Gears Of War در دست توسعه قرار دارد که هنوز هیچ اطلاعاتی راجب بازیگران آن به بیرون درز نکرده است. به گفته‌ی بازیگران فیلم‌های Guardians of Galaxy و ۰۰۷، بازی در نقش مارکوس فینیکس (Marcus Fenix) آرزوی آن‌ها است.

اگر شما یکی از طرفداران مجموعه‌ی محبوب Gears Of War هستید و به هر دلیلی شانس تجربه‌ی یکی از عناوین این سری را از دست داده‌اید، می‌توانید با استفاده از اشتراک Xbox Game Pass، هر چهار عنوان این مجموعه را دریافت کنید و همراه با مارکوس لحظات بسیار هیجان انگیزی را تجربه کنید.

عنوان Gears 5 در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. امیدواریم جدیدترین پروژه‌ی استودیوی کوالیشن بتواند کاربران ایکس‌باکس را راضی نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *