- دسته‌بندی نشده

عنوان Overkill’s The Walking Dead از استیم حذف شد

عنوان Overkill’s The Walking Dead از استیم حذف شد

در چند سال گذشته، عنوانی الهام گرفته از مجموعه‌‌ی Walking Dead معرفی شد که به کاربران نوید یک بازی سرگرم کننده را می‌داد. هم اکنون سه ماه از عرضه‌ی عنوان Overkill’s The Walking Dead توسط استودیوی اورکیلز (Overkill’s) می‌گذرد.

پس از عرضه‌ی این عنوان بر روی رایانه‌های شخصی، انتظار می‌رفت که شاهد یک عنوان امیدوار کننده در سبک بقا باشیم، عنوانی که شایسته‌ی مجموعه‌ی Walking Dead باشد. اما بازخوردهای منفی، تعداد کم بازی‌بازان و مشکلات مختلف بازی، انتظارات را به طوری سرکوب کرد؛ که طی چند روز گذشته، توسعه دهندگان خبر کنسل شدن نسخه‌ی کنسولی این عنوان را دادند.

اخیرا سازندگان خبری نه چندان خوشایند را برای کابران رایانه‌های شخصی، گزارش دادند. این عنوان دیگر بر روی شبکه‌ی استیم (Steam) به فروش نمی‌رسد و گزینه‌ی خرید Overkill’s The Walking Dead از روی این فروشگاه برداشته شده. سازندگان در تلاش‌اند تا هرچه سریعتر توسعه‌ی فصل دوم این عنوان را تمام کنند، تا برای کاربرانی که آن را پیش خرید کردند، مشکلی ایجاد نشود.

مایکل نرمارک (Mikael Nermak) مدیرعامل شرکت استاربریز (Starbreeze)، در رابطه با این اتفاق توضیح داد:

ما به شدت به خاطر این موضوع متاسف هستیم ، چرا که ممکن است کسانی فصل دوم Overkill’s The Walking Dead خریداری کرده باشد؛ ما در تلاش هستیم که هر چه سریعتر این مشکل را حل کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر به کانال‌های رسمی OTWD مراجعه کنید تا به‌روز ترین اطالاعات گزارش شده در این رابطه، در اختیار شما قرار گیرد.

داستان اصلی این اتفاق، از عرضه‌ی Overkill’s The Walking Dead در اواخر سال گذشته‌ی میلادی آغاز شده است. هنگامی که این عنوان برای رایانه‌های شخصی عرضه شد، شاهد بازخوردهای منفی بسیاری از سوی کاربران و منتقدان بودیم. در همین راستا هفته‌ی پیش ساخت نسخه‌ی کنسولی این عنوان به طور کامل لغو گردید و همچنان وضعیت این عنوان بدتر و بدتر شد. در این چند روز آتی اوضاع به قدری نامطلوب شد که اسکای‌باند اینترتیمنت (Skybound Entertainment)، صاحب مجله‌های مصور مجموعه The Walking Dead و شرکتی که عناوین Dead Walking Telltale را نجات داد؛ نارضایتی کامل خود را از این عنوان اعلام کرد و گزارش داد که قرار داد خود را با شرکت استاربریز در رابطه با عنوان Overkill’s The Walking Dead، لغو کرده است.

اسکای‌باند گزارش داد:

امروز قرار داد ما با استودیوی استاربریز فسخ شده است و تمامی تلاش‌ها و حمایت‌ها در رابطه با عنوان Overkill’s The Walking Dead متوقف خواهد شد. توسعه دهندگان و نویسندگان ما، هسته‌ی اصلی اسکای‌باند هستند. ما از سال ۲۰۱۴ سخت در تلاش بودیم که مجموعه‌ی Walking Dead را به جهان شوتر اول شخص منتقل کنیم. در همین راستا همکاری ما با استاربریز شکل گرفت ولی در آخر پس از انتشار عنوان ناامید کننده‌ی Overkill’s The Walking Dead، این عنوان استانداردهای ما را برآورده نکرد و کیفیتی که قولش را به کاربران داده بودیم، ارائه نداد.

ما از طرفداران و حامیان خود بسیار متشکریم و نمی‌دانیم چگونه باید این اتفاق را جبران کنیم، ولی همچنان در تلاش هستیم تا بتوانیم عناوینی با کیفیتی که کابران لایق آن هستند را عرضه کنیم. ما به دنبال ایده‌های نو برای ساخت بازی‌های فوق‌العاده‌ای هستیم.

این روزها استودیوی استاربریز در وضعیت خوبی قرار ندارد و هر لحظه باید منتظر گزارشی، مبنی بر ورشکسته شدن این استودیو باشیم. مثل اینکه حتی اعضای این استودیو نیز در وضعیت روحی خوبی نبوده‌‌اند. در ماه ژانویه یکی از توسعه دهندگان Overkill’s The Walking Dead طی گزارشی اعلام کرد که همه‌ی توسعه دهندگان این پروژه میدانستند هر چقدر هم که تلاش کنند در آخر در مخزنی از کثافت (turd) فرو خواهند رفت.

اخبار عنوان Overkill’s The Walking Dead و استودیوی استاربریز، همچنان در حال به‌روزرسانی است و به محض انتشار، در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *