- دسته‌بندی نشده

سازندگان Until Dawn، نام تجاری House Of Ashes را ثبت کرده‌اند

سازندگان Until Dawn، نام تجاری House Of Ashes را ثبت کرده‌اند

استودیوی سوپر‌مسیو گیمز (Supermassive Games)، سازنده‌‌ی یکی از بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ با نام Until Dawn، به تازگی نام تجاری House Of Ashes را در اروپا و آمریکا به ثبت رسانده است.

استودیوی سوپر‌مسیو گیمز را می‌توان یکی از بهترین استودیوهای بازی‌سازی در سبک بازی‌های ماجراجویی و ترسناک به شمار آورد. بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن ۴ حتما نام این استودیو را با عنوان ماجراجویی و ترسناک Until Dawn به خاطر دارند. این استودیو در حال حاضر بر‌روی توسعه‌ی یک بازی دیگر با نام The Dark Pictures: Man of Medan کار می‌کند که قرار است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. اما ظاهراً این استودیو پروژه‌های دیگری را نیز در نظر دارد.

استودیوی سوپر مسیو گیمز به تازگی نام تجاری House Of Ashes را در اروپا و آمریکا به ثبت رسانده است. اطلاعات دیگری از این نام تجاری در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد داستان بازی در ارتباط با یک خانه‌ی تسخیر شده باشد که صاحبان آن خانه در آتش سوزی کشته شده‌اند. البته این تنها یک تئوری است و شاید با داستان متفاوتی روبرو باشیم.

حال سوال اصلی اینجاست که آیا این بازی نسخه‌ای ازسری Dark Pictures خواهد بود و یا اینکه قرار است به عنوان یک بازی انحصاری عرضه شود. با توجه به اینکه این نام تجاری توسط استودیوی سوپر‌مسیو گیمز و نه شرکت سونی به ثبت رسیده است می‌توان حدس زد که احتمالاً این بازی، نسخه‌ای دیگر از سری Dark Pictures و مولتی پلتفرم خواهد بود. هر هر صورت مطمئنا به زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بازی در دسترس قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *