- دسته‌بندی نشده

سازندگان بازی Days Gone در مراسم PAX East 2019 حضور خواهند داشت

سازندگان بازی Days Gone در مراسم PAX East 2019 حضور خواهند داشت

به نظر می‌رسد زمان آن فرا رسیده است که در ارتباط با رویداد PAX East 2019 صحبت کنیم. این مراسم، اواخر ماه آینده برگزار می‌شود و اگرچه هنوز لیست استودیو‌ها و شرکت‌های حاضر در این رویداد رسما اعلام نشده است اما بند استودیو، سازنده‌ی بازی Days Gone، به تازگی رسماً اعلام کرده که در رویداد PAX East 2019 حضور خواهد داشت.

استودیو بند (Bend)، یکی از استودیو‌های فرست پارتی شرکت سونی است که در حال حاضر بر‌روی توسعه‌ی بازی Days Gone کار می‌کند. حال به تازگی این استودیو در صفحه‌‌ی رسمی خود در توییتر اعلام کرده است که در رویداد PAX East 2019 حضور خواهد داشت. استودیوی بند اشاره کرده است که به زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری از برنامه‌ی خود برای حضور در این رویداد به اشتراک خواهد گذاشت.

PAX East 2019 اواخر ماه آینده و در حالی برگزار می‌شود که چند هفته پس از آن، شاهد انتشار بازی جدید انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ یعنی Days Gone خواهیم بود. بازی Days Gone ماه گذشته و در رویداد PAX South نیز حاضر بود و به نظر می‌رسد استودیوی بند با حضور در ۲۰۱۹ PAX East، تریلر و یا اطلاعات جدیدی از این بازی را به اشتراک بگذارد. به علاوه احتمالا بازی‌بازان قادر خواهند بود تا قبل از عرضه‌ی بازی Days Gone، با حضور در PAX East، این بازی را تجربه کنند. در هر صورت باید منتظر بمانیم تا استودیوی بند جزئیات کاملی از برنامه‌ی خود برای حضور در PAX East 2019 را منتشر کند.

مراسم PAX East 2019 در تاریخ پنج‌شنبه ۸ الی یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ (۲۸ الی ۳۱ مارس ۲۰۱۹) و در سالن همایش‌های بوستون شهر ماساچوسِت آمریکا برگزار می‌شود. بازی Days Gone نیز در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۶ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، می‌توانید پیش نمایش این بازی با عنوان زامبی کشی در مقیاس وسیع! | آنچه از Days Gone می دانیم و سایر اخبار آن را از وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *