- دسته‌بندی نشده

جیسون شریر ساخت بازی Demon’s Souls Remaster را تایید کرد

جیسون شریر ساخت بازی Demon’s Souls Remaster را تایید کرد

مطمئنا با جیسون شریر (Jason Schreier)، نویسنده‌ی وب‌سایت Kotaku، آشنا هستید. وی یکی از افراد قابل احترام در میان رسانه‌ی بازی‌های ویدئویی است که البته بیشتر وی را به واسطه‌ی افشای اطلاعاتی از بازی‌های ویدئویی معرفی نشده می‌شناسیم. وی به تازگی تایید کرده است که احتمالا بازی Demon’s Souls Remaster در آینده عرضه خواهد شد.

همان طور که اشاره کردیم، جیسون شریر یک فرد با نفوذ است که از احترام ویژه‌ای در میان اصحاب رسانه برخوردار بوده و معمولا شاهد هستیم که در رابطه با شایعات مختلفی اظهار نظر کرده و یا اطلاعاتی را از بازی‌های معرفی نشده فاش می‌کند.

به تازگی انجمن معروف ResetEra، تاپیک جدیدی را با عنوان «آیا هرگز Demon’s Souls Remaster ساخته می‌شود؟» ایجاد کرده است تا کاربران در ارتباط با انی موضوع به گفتگو بپردازند. شایعه‌ی ریمستر بازی محبوب و نقش آفرینی کنسول پلی‌استیشن ۳، مدت‌هاست که شنیده می‌شود و بسیاری معتقدند استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) که سابقه‌ی خوبی در بازسازی بازی‌های ویدئویی محبوب دارد، در حال حاضر سخت مشغول بازسازی بازی Demon’s Souls برای کنسول پلی‌استیشن ۴ است.

حال موضوع وقتی جالب می‌شود که بدانید جیسون شریر در رابطه با این موضوع اظهار نظر کرده و تنها با کلمه‌ی «بله» به این موضوع پاسخ داده است. پاسخ آقای شریر بار دیگر امید را در میان هواداران این بازی زنده کرده که شاید رویای آن‌ها به زودی تحقق پیدا کند. زیرا آن‌ها معتقدند که جیسون شریر چیزهایی می‌داند که بازی‌بازان از آن‌ها خبر ندارند و اگر این موضوع را تایید کرده است، پس بازسازی بازی Demon’s Souls در دستور کار قرار دارد. در هر صورت هنوز چیزی مشخص نیست و باز هم باید تا تایید رسمی این موضوع منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *