- دسته‌بندی نشده

جدیدترین به‌روزرسانی عنوان Assassin’s Creed Odyssey در دسترس قرار گرفت

جدیدترین به‌روزرسانی عنوان Assassin’s Creed Odyssey در دسترس قرار گرفت

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای عنوان Assassin’s Creed Odyssey و اضافه کردن حالت‌های جدیدی به آن، سعی کرده است تا طرفداران را برای بازگشتی دوباره به یونان باستان ترغیب کند.

اگر عنوان Assassin’s Creed Odyssey را تجربه کرده باشید و قسمت داستانی و مراحل آن را به پایان رسانده‌اید، احتمالا علاقه دارید تا باری دیگر غرق دنیای بسیار زیبای این عنوان شوید و با انتخاب یکی از شخصیت‌ها، پا به دنیای مملو از جزئیات آن بگذارید.

در جدیدترین به‌روزرسانی که برای عنوان Assassin’s Creed Odyssey منتشر شده است، بالاخره حالت New Game Plus که طرفداران بسیاری خواستار اضافه شدنش به بازی بودند، در دسترس قرار گرفته است و حال آن‌ها می‌توانند با نگه داشتن تمامی تجهیزات، ارتقاهای وسایل مختلف و قابلیت‌های گوناگون خود به تجربه‌ی دوباره‌ی این عنوان بپردازند. بازی‌بازان در چنین شرایطی معمولا تصمیم می‌گیرند درجه‌ی سختی بازی را بالاتر ببرند تا با دشمنان سرسخت‌تری روبرو شوند و شاهد چالش‌های دشوارتری باشند. به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت مشکلی را که در بسته‌ی الحاقی Shadow Heritage وجود داشته، رفع کرده است و بازی‌بازان بیش از این با مشکل ذکر شده روبرو نخواهند شد، البته مشخص نیست که آیا حالت New Game Plus برای این بسته‌ی الحاقی نیز در دسترس خواهد بود یا خیر، اما قطعا کاربران بسیاری وجود دارند که علاقه‌مند به تجربه‌ی دوباره‌ی این قسمت نیز هستند.

این به‌روزرسانی قاب‌های جدیدی را برای قابلیت Photo Mode در دسترس قرار داده است و همچنین ثبات کلی بازی را نیز بهبود می‌بخشد که شما می‌توانید هم‌اکنون آن را برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ دریافت کنید و باری دیگر به تجربه‌ی عنوان Assassin’s Creed Odyssey بنشینید. برای مطالعه‌ی نقد و بررسی این عنوان نیز می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *