- دسته‌بندی نشده

تصاویر جدیدی از عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی نینتندو سوییچ منتشر شد

تصاویر جدیدی از عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی نینتندو سوییچ منتشر شد

عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen آماده برای عرضه بر روی کنسول نینتندو سوییچ است. هم اکنون تصاویر جدیدی از این عنوان بر کنسول قابل حمل نینتندو سوییچ منتشر شده.

بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen یک نسخه‌ی بازسازی شده از عنوان اصلی Dragon’s Dogma در سال ۲۰۱۲ است که توسط استودیوی کپ‌کام (Capcom) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و از بازخوردهای مثبتی برخوردار بوده است. به همین خاطر کپ‌کام، برای افرادی که شانس تجربه‌ی این عنوان را در نسل هفتم از دست داده‌اند، فرصت طلایی‌ای قرار داد. کپ‌کام با بازسازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen برای نسل هشتم سعی دارد تا مخاطبان بیشتری را جذب کند. به همین دلیل کپ‌کام تصمیم گرفت تا عنوان نقش آفرینی خود را برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه کند. این فرصت مناسبی برای کاربران این پلتفرم قابل حمل است تا به تجربه‌ی Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی کنسول خود در خانه یا به بیرون از منزل بپردازند. در همین راستا، استودیوی کپ‌کام تصاویر جدیدی را از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی کنسول نسل هشتمی نینتندو به اشتراک گذاشت.

با نگاه به تصاویر منتشر شده از سوی کپ‌کام، شاید نباید انتظار زیادی از این بازسازی داشت. چرا که سازنده، همچون Resident Evil 2 به دنبال ساخت یک ریمیک پر زرق و برق نبوده است. اما همچنان تجربه‌ی Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی یک کنسول قابل حمل خالی از لطف نخواهد بود. شما می‌توانید ساعات زیادی را همراه با دوستان خود، وقف گشت و گذار و کشف اسرار گوناگون در دنیای Dragon’s Dogma کنید.

در آخر کپ‌کام اعلام کرد که در حال ساخت نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Dragon’s Dogma است. امیدواریم همچون نسخه‌های گذشته شاهد یک عنوان فوق العاده در سبک نقش آفرینی باشیم. این احتمال وجود دارد که کپ‌کام برای ساخت نسخه‌ی جدید این مجموعه از موتور گرافیکی‌ای استفاده کند که نمونه‌ی آن را در عناوین دیگر این استودیو همچون Devil May Cry V و Resident Evil 2 شاهد بودیم.

عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌اسیتیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی به زودی در تاریخ ۳ اردبیهشت ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل ۲۰۱۹) عرضه خواهد شد؛ که شامل تمامی محتوای اضافی عرضه شده برای این عنوان و همچنین برخی مراحل جدید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *