- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار جدیدترین به‌روزرسانی Gran Turismo Sport اعلام شد

تاریخ انتشار جدیدترین به‌روزرسانی Gran Turismo Sport اعلام شد

اگر هنوز هم صاحب یک نسخه از بازی Gran Turimo Sport هستید، پس حتماً می‌دانید که این عنوان هنوز هم در حال دریافت محتویات رایگان است. حال به تازگی آقای کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، خالق و تهیه کننده‌ی مجموعه Gran Turismo، با انتشار یک تصویر نسبتاً مرموز دیگر، تاریخ انتشار به‌روزرسانی بعدی بازی را اعلام کرده است.

به غیر از اضافه شدن ماشین‌های جدید، اطلاعات زیادی در مورد محتویات این به‌روزرسان در دسترس نیست. اما همانند به‌روزرسانی‌های پیشین بازی، احتمالاً شاهد Scape‌های جدید و همچنین بهبود بخش‌هایی از گیم‌پلی خواهیم بود. از نظر ماشین‌ها‌ی جدید، این به‌روزرسان تعداد بسیار کمی را بازی اضافه می‌کند اما همان‌طور که می‌دانید، این به‌روزرسانی رایگان است و واقعاً جایی برای اعتراض باقی نمی‌گذارد.

شما می‌توانید تصویر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید. به نظر می‌رسد که یکی از این ماشین‌های جدید، Toyota Supra خواهد بود. این به‌روزرسان در تاریخ سه شنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

عنوان Gran Turismo Sport در حال حاضر به صورت انحصاری بررروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید تحلیل فنی مربوط به این بازی که آن را در مقابل عنوان Forza Motorsport 7 قرار می‌دهد را از این‌جا مشاهده کرده و همچنین نقد و بررسی انجام شده توسط آقای میثم عبداللهی پور را از این قسمت دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *