- دسته‌بندی نشده

بسته الحاقی جدید بازی Naruto to Boruto به‌زودی منتشر خواهد شد

بسته الحاقی جدید بازی Naruto to Boruto به‌زودی منتشر خواهد شد

سازندگان بازی جذاب Naruto to Boruto: Shinobi Striker اخیرا از انتشار بسته الحاقی بعدی برای این عنوان خبر دادند و به نظر می‌رسد که این بسته شخصیت دیگری را به آن اضافه خواهد کرد.

عنوان Naruto to Boruto: Shinobi Striker در اواسط سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. این بازی که به سبک اکشن و مبارزه‌ای است، خیلی زود توانست طرفداران زیادی پیدا کند و به فروش قابل قبولی از نگاه سازندگان نیز برسد. استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) نیز با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف با ویژگی‌های فراوان سعی در جلب رضایت بیشتر بازی‌بازان دارد که تا حدود زیادی هم در این کار موفق است. جدیدترین بسته الحاقی که برای این بازی عرضه شد، شخصیت اوروچیمارو را به آن اضافه کرد که جزئیات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مطالعه کنید.

به نظر می‌رسد تا سازندگان قصد دارند که هشتمین بسته الحاقی خود را نیز در اختیار بازی‌بازان قرار دهند. این بسته شخصیتی به نام اوبیتو یوچیها (Obito Uchiha) را به این عنوان اضافه خواهد کرد. به نقل از سازندگان، شخصیت منحصربه‌فرد و مهارت‌های خاص این مرد قطعا در نبردها کمک حال بازی‌بازان خواهد بود. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بسته مشخص نیست اما این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را از این نشانی بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *