- دسته‌بندی نشده

بسته‌ی الحاقی Crucible بازی Darksiders 3 منتشر شد

بسته‌ی الحاقی Crucible بازی Darksiders 3 منتشر شد

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Darksiders 3 اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و با انتقادات و بازخوردهای متفاوتی روبه‌رو شد، به‌طوری که عده‌ای بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی آن و تجربه‌ی بخش‌های مختلف بازی بودند و عده‌ای، نتوانستند آن‌طور که باید با آن ارتباط برقرار کنند. با همه‌ی این گفته‌ها، به تازگی شرکت THQ Nordic و استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games)، بسته‌ی الحاقی جدید Crucible را منتشر کردند.

اگر از طرفداران پر و پا قرص سری بازی Darksiders هستید، استودیوی بازی‌سازی گان‌فایر گیمز برنامه‌های بی‌نظیر و منحصر به فردی را برایتان در نظر گرفته است. تیم سازنده‌ی بازی Darksiders 3، با انتشار بسته‌ی الحاقی نوین Crucible توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به سوی این بازی جلب کرده است. در همین راستا، تریلری در رابطه با این بسته‌ی الحاقی استثنایی در دسترس قرار گرفته که شما می‌توانید، با مراجعه به قسمت پایین متن، ویدئوی منتشر شده را با کیفیت‌های مختلف مشاهده و دریافت کنید.

طبق اخبار و گزارش‌های ارائه شده، بسته‌ی الحاقی Crucible، حالت جدیدی را به بازی Darksiders 3 اضافه می‌کند که با همین نام شناخته خواهد شد. همچنین، محتویات و آیتم‌های مختلفی همچون زره، مواد اولیه برای تقویت اسلحه‌ها و غیره نیز در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار خواهد گرفت. حالت جدید Crucible بازی Darksiders 3 نیز از ۱۰۱ موج از دشمنان و حریفان تشکیل شده و بازی‌بازان و کاربران باید از تمام این مراحل به سلامت عبور کنند و در غیر این صورت هر پیشرفتی که در طی Crucible داشته‌اند از بین خواهد رفت. بی‌شک اگر جزو کسانی هستید که به عنوان یک جنگجو و مبارز واقعی از خود یاد می‌کنند، این مراحل و ماموریت‌ها، توانایی شما را به چالش خواهند کشید.

بسته‌ی الحاقی Crucible در حال حاضر به قیمت ۶٫۹۹ دلار در دسترس علاقه‌مندان و هواداران قرار گرفته و تجربه‌ای جدید و منحصر به فرد را برای دارندگان پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌اسیشن ۴ در نظر گرفته است. بازی Darksiders 3 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی به مشاهده هایلایت اختصاصی گیمفا و مطالعه نقد و بررسی انجام شده توسط سعید آقابابایی بپردازید. همچنین دیگر اخبار بازی از طریق این آدرس در دسترس هستند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *