- دسته‌بندی نشده

با شرکت در جام‌ جهانی Fortnite برنده‌ی ۱۰۰ میلیون دلار شوید

با شرکت در جام‌ جهانی Fortnite برنده‌ی ۱۰۰ میلیون دلار شوید

اپیک گیمز (Epic Games) سازنده‌ی بازی سرگرم کننده و پر مخاطب Fortnite، به تازگی اطالاعات جدیدی را از جام‌ جهانی این عنوان در سال ۲۰۱۹ به اشتراک گذاشت.

به گزارش این شرکت، مسابقات جهانی Fortnite از تاریخ ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۸ آوریل ۲۰۱۹) آغاز شده و تا ۲۶ خرداد ماه (۱۶ ژوئن) ادامه خواهد داشت. به نظر می‌رسد که عنوان Fortnite درآمد بسیار زیادی برای اپیک گیمز داشته است، چرا که این شرکت تصمیم دارد برای جایزه‌ی این جام، به برنده‌ی خود مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار را اهدا کند!

با شروع این رویداد از تاریخ ۱۲ فروردین، بازی‌بازان در هر روز برای جایزه‌ای به مبلغ ۱ میلیون دلار با یکدیگر مقابله خواهند کرد. سپس در پایان، ۱۰۰ بازی‌باز برتر در بخش انفرادی و پنجاه تیم دو نفره‌ی برتر در بخش Solo از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ خرداد ماه (۱۶ تا ۱۸ ژوئن) در لندن با یکدیگر رقابت خواهند کرد. هر بازیکن در این مسابقات حداقل ۵۰ هزار دلار از جایزه‌ی ۳۰ میلیون دلاری اپیک گیمز را از آن خود کرده و در آخر، قهرمان بخش انفرادی مسابقات Fortnite، برنده‌ی ۳ میلیون دلاری این مسابقات خواهد بود.

قابل ذکر است که مسابقات هفتگی پس از اتمام جام‌ جهانی Fortnite ادامه خواهند یافت و بازی‌بازان می‌توانند با شرکت و قهرمان شدن در این مسابقات، برنده‌ی ۱ میلیون دلاری اپیک گیمز باشند. این مسابقات تا پایان سال میلادی ۲۰۱۹ ادامه داشته و با مادها و حالت‌های مختلفی برگزار خواهند شد.

اپیک گیمز امیدوار است که کاربران بتوانند از این مسابقات نهایت لذت و هیجان را تجربه کنند. علاوه بر آن، این شرکت افزود که مسابقات جهانی دیگری نیز در است و این تنها جام‌ جهانی بتل رویال نخواهد بود.

عنوان بتل رویال Fortnite هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سو‌ییچ، رایانه‌های شخصی و تلفن های هوشمند در دسترس است. اگر فکر می‌کنید که در این بازی از مهارت خاصی برخوردار هستید، بهتر است شانس خود را برای برنده شدن در این مسابقات امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *