- دسته‌بندی نشده

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در رویداد Star Wars Celebration رونمایی خواهد شد

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در رویداد Star Wars Celebration رونمایی خواهد شد

به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) بالاخره آماده است تا از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی کند. طبق جدیدترین توئیت رسمی این شرکت، در طی رویداد Star Wars Celebration شاهد اولین نمایش جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ریسپاون (Respawn) خواهیم بود.

همان‌طور که می‌دانید، این بازی که مدت زیادی است معرفی شده، قرار است در سال جاری عرضه شود. اما مشکل اینجاست که ما تقریباً هیچ چیزی درمورد آن نمی‌دانیم. حال با توجه به توئیت شرکت الکترونیک آرتس، طرفداران این سری محبوب می‌دانند که در چه زمانی شاهد رونمایی این عنوان مورد انتظار خواهند بود.

Star Wars Celebration یک رویداد بزرگ و قدیمی است که به سری Star Wars اختصاص دارد. طبق اطلاعات منتشر شده، رویداد امسال از تاریخ پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ (۱۱ آوریل ۲۰۱۹) آغاز شده و در تاریخ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ (۱۵ آوریل ۲۰۱۹) به پایان خواهد رسید.

به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتس قصد دارد تا از این رویداد برای معرفی اولیه‌ی ساخته‌ی ریسپاون استفاده کرده و سپس اطلاعات بیشتری را در طی مراسم E3 خود به اشتراک بگذارد. البته این شرکت هنوز برگذاری رویداد سالانه‌ی EA Play را تائید نکرده است. اما به احتمال زیاد در طی روز‌ها و هفته‌های آتی شاهد انتشار جزئیات بیشتر خواهیم بود.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در سال جاری برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست؟ به نظر شما شاهد چه چیزی خواهیم بود؟ یک تریلر ساده یا نمایش گیم‌پلی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *