- دسته‌بندی نشده

بازی Death Mark برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

بازی Death Mark برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

استودیوی آکسیس گیمز (Aksys Games) در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که پس از مدت‌ها انتظار بازی Death Mark برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین این استودیو تاریخ دقیق انتشار آن را نیز مشخص کرد که می‌تواند خبر خوشی برای دوست‌داران عناوین ترسناک باشد.

Death Mark از سری عناوین ترسناک، مهیج و برگرفته از رمانی قدیمی است که در گذشته ابتدا برای پلی‌استیشن ویتا عرضه شد. استقبال نسبتا خوب از این بازی موجب شد تا سال گذشته شاهد انتشار آن برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ باشیم. تیر ماه امسال سازندگان از عرضه‌ی این عنوان در بازارهای غربی خبر داده بودند که اطلاعات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مطالعه کنید.

اخیرا زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار این عنوان جذاب برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی به گوش می‌رسید که آکسیس گیمز آن را تایید کرد. این نسخه مشابه با نسخه‌های قبلی و با همان ویژگی‌ها در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ (۴ آپریل ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. همچنین این استودیو اعلام کرد که در آینده اخبار خوبی از این عنوان را به اطلاع طرفداران خواهد رساند. در صورت دریافت اخبار جدید در این خصوص، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *