- دسته‌بندی نشده

بازی Cyberpunk 2077 دارای نسخه‌ی آزمایشی نخواهد بود

بازی Cyberpunk 2077 دارای نسخه‌ی آزمایشی نخواهد بود

بازی Cyberpunk 2077 حدود پنج سال پیش معرفی شد و هم اکنون بسیاری از بازی‌بازان مشتاقانه منتظر تجربه‌ این بازی هستند. این دسته از افرا حاضرند تا با شرکت در آزمایش بتای بازی، آن را تجربه کرده و به بهبود عملکرد بازی کمک کنند. اما ظاهرا استودیوی سی‌دی پراجکت رد برنامه‌ای برای این کار ندارد. این استودیو به تازگی در توییتر خود رسما اعلام کرد که بازی Cyberpunk 20177 فاقد نسخه‌ی آزمایشی (بتا) خواهد بود.

به تازگی یکی از کاربران توییتر به صفحه‌ی رسمی استودیوی سی‌دی پراجکت مراجعه کرده و سوالی را در ارتباط با بازی Cyberpunk 2077 مطرح کرد که با پاسخ عجیب استودیوی سی‌دی پراجکت روبرو شد. و در ارتباط با این که آیا نسخه‌ی آزمایشی بتا یا آلفای بازی Cyberpunk 2077 محدود خواهد بود یا تمام کاربران قادر به تجربه‌ی آن هستند، سوالی را مطرح کرده و استودیوی سی‌دی پراجکت نیز در پاسخ اعلام کرد که این استودیو، هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی هرگونه نسخه‌ی آزمایشی بتا ندارد.

این موضوع قطعاً بسیاری از بازی‌بازان را ناامید خواهد کرد؛ نه به دلیل اینکه قادر به تجربه‌ی بازی Cyberpunk 2077 نیستند بلکه آن‌ها امیدوار بوده تا سی‌دی پراجکت با انتشار نسخه‌های آزمایشی، مشکلات بازی را شناسایی و آن‌ها را برطرف سازد. بازی Cyberpunk 2077 دارای جهان بسیار وسیعی است و مطمئناً سازندگان قادر نخواهند بود هر نقطه از دنیای بازی را بررسی کرده تا مشکلات یا باگ‌های آن را پیدا کرده و برطرف سازند. به علاوه، این‌طور به نظر می‌رسد که بازی Cyberpunk 2077 دارای محتویات و ویژگی‌های متفاوتی است؛ از تاثیر تصمیمات بازی‌بازان بر روند خط داستانی گرفته تا واکنش سایر شخصیت‌های بازی به تصمیمات آن‌ها. بنابراین بازی Cyberpunk 2077 هر چه محتویات بیشری داشته باشد، بدین معنی است که به منظور عیب‌یابی و برطرف کردن مشکلات آن، به بررسی دقیق‌تر و بیشتری احتیاج دارد تا تیم سازنده با آزمایش قسمت‌های مختلف گیم‌پلی، دریابد که کدام قسمت می‌تواند باعث اختلال در تجربه‌ی بازی شود.

شاید استودیوی سی‌دی پراجکت بتواند به تنهایی مشکلات ساده‌ای به مانند عدم بارگذاری و نمایش دیالوگ‌های بازی را برطرف سازد اما بدون آزمایش آن توسط بازی‌بازان، غیر ممکن است به نتیجه‌ی درستی برسد. به طور مثال اگر بازی‌بازان این بازی را آزمایش نکنند، استودیوی سی‌دی پراجکت مطمئنا نمی‌تواند دریابد که کدام شخصیت با کدام سلاح یا مهارت‌ها در یک ساختمان مشخص، می‌تواند باعث اختلال در تجربه‌ی بازی و ایجاد گلیچ یا مشکلاتی از این قبیل شود.

در هر صورت اگرچه بازی Cyberpunk 2077 فاقد نسخه‌ی آزمایشی خواهد بود، اما شاید بازی‌بازان بتوانند به زودی نسخه‌ی نهایی این بازی را تجربه کنند. به واسطه‌‌ی توییت‌هایی که طی هفته‌های گذشته توسط استودیوی سی‌دی پراجکت منتشر شده است، بسیاری از هواداران معتقدند که انتشار بازی Cyberpunk 2077 نزدیک‌تر از آن‌چیزی است که فکر می‌کنیم.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *