- دسته‌بندی نشده

اولین نقد Devil May Cry 5 منتشر شد | بازی مجله‌ی فامیتسو را به تحسین واداشت

اولین نقد Devil May Cry 5 منتشر شد | بازی مجله‌ی فامیتسو را به تحسین واداشت

کارگردان بازی مورد انتظار Devil May Cry 5، آقای هیدآکی ایتسونو (Hideaki Itsuno)، در آخرین مصاحبه‌ی خود بیان کرده بود که دوست دارد موفقیت‌های شرکت کپکام چه از نظر تجاری و چه از نظر بازی‌های عرضه شده، با ساخته‌ی جدید او ادامه پیدا کند. به نظر می‌رسد آقای ایتسونو و بازی جدید او در مسیر درستی قرار دارند. مجله‌ی ژاپنی فامیتسو (Famitsu) امروز نقد خود درباره‌ی بازی Devil May Cry 5 را منتشر کرده و در آن به تحسین این عنوان پرداخته است.

این مجله در مجموع نمره‌ی ۳۷ از ۴۰ (سه نمره‌ی ۹ از ۱۰ و یک نمره‌ی ۱۰ از ۱۰) را به جدیدترین نسخه‌ی سری Devil May Cry داده است. این نمرات دقیقا مشابه نمراتی است که به بازی قبلی شرکت کپکام (Capcom) یعنی Resident Evil 2 داده شده بود. این مجله‌ی ژاپنی در نقد منتشر شده به تحسین بخش‌های مختلف بازی مانند کیفیت بصری و طراحی هنری، تفاوت‌های حیرت‌انگیز هر سه شخصیت قابل بازی (به گفته‌ی این مجله شخصیت V بسیاری متفاوت‌تر از دو شخصیت دیگر است)، سیستم جدید Devil Breaker و کارگردانی فوق‌العاده‌ی میان‌پرده‌های این عنوان پرداخته است. براساس اطلاعات منتشر شده، همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود، شما برای تجربه‌ی بخش داستانی این عنوان به ۱۵ ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

بازی Devil May Cry 5 در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۸ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید از زمان باقی مانده استفاده کرده و پیش‌ نمایش بازی به قلم محمد آریامقدم را مطالعه کنید. نقدهای کامل بازی در تاریخ چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۶ مارس ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهند شد. دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *