- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدید بازی The Division 2 با محوریت سیستم Clan‌ها منتشر شد

اطلاعات جدید بازی The Division 2 با محوریت سیستم Clan‌ها منتشر شد

چندی پیش اطلاعات جدیدی از بازی The Division 2 با محوریت سیستم کلن‌ها منتشر شد که به نظر می‌رسد این بخش از بازی، از اهمیت زیادی در گیم‌پلی و تعامل کاربران با یکدیگر، برخوردار است.

تا کم‌تر از سه هفته‌ی دیگر، شاهد انتشار یکی از موردانتظارترین عناوین سال جاری یعنی بازی The Division 2 هستیم. عنوانی که این بار کاربران را به شهر ویران شده و غم زده‌ی واشنگتن دی سی می‌برد و محیطی آخرالزمانی و ناامید کننده‌ای را به تصویر می‌کشد. با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی بازی، شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات زیادی از این اثر هستیم و کاربران بیش از پیش، با این عنوان آشنا می‌شوند.

تا حالا، اطلاعات مختلفی از این بازی منتشر شده و با توجه به این شرایط نسخه‌ی دوم این سری، پیشرفت‌های قابل توجه و تغییرات مناسبی را نسبت به نسخه‌ی اول به کاربر ارائه می‌کند. یکی از ویژگی‌های جدید بازی که در تعامل کاربران با یکدیگر بسیار تاثیرگذار خواهد بود، قابلیت جدید کلن‌ها (Clan) است. این ویژگی چندی پیش توسط شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) معرفی شد و اطلاعاتی مثل نقش آن در گیم‌پلی به همراه جزئیات تکمیلی، به دست کاربران رسید.

در واقع، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در بازی The Division 2، کلن مخصوص خود را تشکیل دهند. هر کلن، از ۵۰ نفر کاربر پشتیبانی خواهد کرد و هر یک از این اعضای کلن، می‌توانند تا سقف ۴ عدد شخصیت بسازند. در زمانی که شما برای اولین بار برای ساخت یک کلن اقدام می‌کنید، می‌بایست ۴ نفر را به کلن خود دعوت کنید. در واقع فعالیت رسمی یک کلن از زمانی آغاز می‌شود که حداقل ۴ نفر عضو داشته باشد. در اولین مراحل و بخش‌های ابتدایی بازی، قابلیت ساخت کلن در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

از دیگر ویژگی این کلن‌ها، می‌توان به پشتیبانی از چت صوتی اشاره کرد و در جریان این موضوع، ۲۵ بازی‌باز قادر خواهند بود تا به طور همزمان در گیم‌پلی از قابلیت چت صوتی استفاده کنند. برای عضویت آسان‌تر کاربران در کلن‌ها، یک سیستم جست و جوی مخصوص طراحی شده که می‌توانید تنظیمات مدنظر خود را در آن انجام دهید. جزئیات تنظیمات مربوط به عضویت در کلن:

  • فعالیت کلی: هدف کلن در بازی به این معنا که بر کدام حالت PvP یا PvE یا هردو، تمرکز دارد.
  • بیشترین زمان فعالیت: آن وقت از روز که کلن مذکور، بیشترین فعالیت خودش را ثبت می‌کند.
  • اتمسفر: یکی از ویژگی‌های مهم و کلیدی یک کلن است. بستگی دارد که کاربر، به چه موضوعی علاقه دارد. برخی کلن‌ها برروی یک بخش خاص از بازی تمرکز دارند، دیگری قوانین خاصی را در گروه وضع کرده و در سویی دیگر، عده‌ای علاقه‌مند به مبارزات پی در پی هستند.
  • میکروفون (Microphone): برای عضویت در برخی از کلن‌ها، حتما باید از میکروفون استفاده کنید.
  • زبان: زبان عمده‌ی آن کلن که کاربران از طریق با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.
  • منطقه: منطقه‌ی جغرافیایی اعضای یک کلن

کلن‌های موجود در بازی و به طور کامل‌تر، سیستم کارکرد آن‌ها، از جزئیات ، نکات و قوانین خاصی برخوردار هستند که می‌توانید اطلاعات بیشتر راجب این مضوع را در اینجا مطالعه کنید. با توجه به طراحی این سیستم در گیم‌پلی بازی، بدون تردید شاهد تعامل‌ها و ارتباطات نظام یافته و هماهنگ‌تر هستیم که می‌تواند لذت تجربه‌ی این اثر را افزایش دهد.

از جدیدترین اخبار بازی The Division 2، می‌توان به انتشار تریلر لایو اکشن آن اشاره کرد که سکانس‌هایی مفهومی و غم انگیز را به تصویر می‌کشد. از سویی دیگر برای آشنایی کلی با بخش‌های مختلف بازی، مطالعه‌ی مطلب مصاحبه با تیم سازندگان آن، پیشنهاد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *